Old vw's never die!, they just get lower!!...

Old vw's never die!, they just get lower!!...

Član
Prvo auto mi je bila jetta GTD sa full GTI opremom,spustena,sve fabricki,savrsenstvo,nesto kao ova siva,ali zaista kako izgledaju pojedine Jette sa slika,pa to je bajka,bas covjek da otvori ovu stranicu i kupi ideje.
 
Član
@limpi i oggyboy tema je Old vw's never die a ne "how low can you go"
@golf_R32 svaka cast strasan predobro ocuvan primjerak da je sad jedan ovakav meni... san
 
Legend
s1ck je napisao(la):
@limpi i oggyboy tema je Old vw's never die a ne "how low can you go"
@golf_R32 svaka cast strasan predobro ocuvan primjerak da je sad jedan ovakav meni... san

i zaboravio si dodati "they just get lower" ;)
jer ovo gore je terenac
 
Član
@ golf r32 svaka cast,vidio sam ga vec na netu i sad bi ga volio imati vise nego novu 6 icu.To je skoro potpuno nov stock golf 2 GTI.Toga bih volio vise imati nego bilo kojega drugog sa teme ;)
 
Član
Nexus je napisao(la):
s1ck je napisao(la):
@limpi i oggyboy tema je Old vw's never die a ne "how low can you go"
@golf_R32 svaka cast strasan predobro ocuvan primjerak da je sad jedan ovakav meni... san

i zaboravio si dodati "they just get lower" ;)
jer ovo gore je terenac

citaj od pocetka temu sta je dado postavljao i pisao, imas temu HOW LOW CAN YOU GO pa tamo nema terenaca ja volim ovu temu jer je to dado radio kako treba i prestao je raditi radi svakakvih gluposti! cekacemo da se javi pa da vidimo sta on kaze! :icon_exclaim:
 
Član
Pusti ih Ado, to su osobe koje mrze vw i koje neznaju za sta sluzi ova tema. Tema i jeste za ovakve primjere, a ne za golfove 5,6 i jos svasta toga od novijih godina sto neki stavljaju. Pregledajte temu od pocetka!

Bravo golf_r32 to je primjer teme

Old VW's never die:cool::cool:
 
nedajte da se skrene sa teme ;) vecina je OFFa koji se pokriva i uklapa u mnoge teme nemojte dozvolit da i ovdje bude isto

ovaj bijeli golf je stvarno pojava mislim da i tvornicki muzejski primjerci imaju priblizno kilometara kao i ovaj mozda on nije jedan od posebnih GTI edicija ali je ocuvan bolji je sigurno nego mnogi drugi GTIjevi koji vecinom imalu losu GTI masinu ili cak nekog dizela pod haubom :icon_mad: barem je tako kod nas
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
nedajte da se sktene sa teme ;) vecina je OFFa koji se pokriva i uklapa u mnoge teme nemojte dozzvolit da i ovdje bude isto

ovaj bijeli golf je stvarno pojava mislim da i tvornicki muzejski primjerci imaju priblizno kilometara kaoi ovaj mozda on nije jedan od posebnih GTI edicija ali je ocuvan k bolji je sigurno nego mnogi drugi GTIjevi koji vecinom imalu losu GTI masinu ili cak nekog dizela pod haubom :icon_mad: baremje tako kod nas
Ja samo znam da bi ga ja radije nego bilo sto drugo sa cijele teme :icon_smile:
 
Član
ne znam cemu rasprave,napisao sam zbog cega je poseban,vidite kilometrazu,to je rijetkost ili gotovo nemoguce za auto staro 20god li vise..i zbog cega nije auto za ove teme?????
 
Top