Old vw's never die!, they just get lower!!...

Old vw's never die!, they just get lower!!...

Član
vw_damir je napisao(la):
Da ste bar procitali text o mk 4 GTI sve bi vam bilo jasno.

"Nazalost Volkswagen je novog GTI-a predstavio samo kao seriju linije kao sto je Trendline ili Comfortline."

U ovo spada i GTI TDI sto je podrazumijevalo GTI opremu i TDI motor. VW nikad nije rekao da imaju GTI-a u dizel izvedbi;). Toliko. Molim da mi vishe nespamate temu.


a ti kao znaš šta je VW rekao, očito ne, GTI jeste nivo opreme, pa čak i kod tog tvog "pravog GTI-a" nije ni kod njega gti motor, več 1.8T, a GTI sa TDI motorom je imao sve isto osim motora (imao je bolji motor i brži) ovjes kočnice sve, dakle i to je GTI, tako mu piše nazad i tako je predstavljen, odkud tebi informacija da nije
 
Legend
da se nadovozem gore na temu koji je postavio mateo, mogu samo reci da mi je ovaj andrijin golf jedan od najljepsih u hr sigurno.. i svaka mu cast, pregledao sam projekat 10x , i svaki put mu se sve vise divim..

eh sada dole da se nastavim na ovo sto je napisao damir i moj drugar tdi powah :D, mislim da je vw tijekom godina promjenio ideologiju, pa je taj pojam GTI (sto je prije bio pojam za motor, prestizni) sada moze birati oprema gti i motor "gti" zasebno dakle..

slozio bih se sa damirom u neku ruku, da je malo tesko preci preko toga da tdi bude ravnopravan sa gtiom (ako gledamo u proslost), ali opet gledajuci koliko su se usavrsili TDI motori, kao trkaci, sportski, motori velikih performansi, i onda jos dodas tu GTI opremu, i dobijes nesto sto je jako dobro.. mala potrosnja, dobre performanse, jako dobar osjecaj ubrzavanja (velik broj nm) i to je to..

ponekad se zapitam koja je poenta vozit benzinca, koji vise trosi, neki cak i losije idu od TDIa..

i samo cu reci, da je seat u wtcc u pokazao sta je tdi..
 
Legend
nOKe sto nisi prekopirao tekst iz moje teme sto sam postavio o limited edition posto je na nasem jeziku

evo te teme http://www.bhtuning.com/golf-2-limited-edition-t-21238.html
 
Član
posto vidim da vas interesuje koliko je njih ostalo evo na ovom linku su vlasnici automobila i njihovi automobili,mislim da je jos 50 ostalo,neki od njih su pre nabudzeni ali evo pogledajte,npr broj 57 je unakazen onim brus-om
http://www.vw-racing.org/
 
Član
Nebih da ulazim u raspravu oko GTI-a i TDI-a..... GTI je uvijek bio GTI i uvijek ce ostat GTI (benzin). Ja vama to nemogu pojasnjavat kako i zasto je vw radio neke stvari jer mrsko mi pisat. A google tuneri su mi preko kurca vise pa protiv njih pogotovo nemogu (lako je kopirat text s googla i napisat ga ovdje kao vlastiti).... I josh jednom molio bih bez spama...
Ponekad finu slicicu i text na bosanskom nije frka da postavite. Al' ovo je prvenstveno tema mojih sad vec 4000 slika pa kad ja ispucam vi nastavite.;)
 
Član
najbolja tema na forumu definitivno,uvijek iznova gledam sve slike,dusa me boli majkemi,drug svaka cast,ubijas nas slikama;);););)
 
Član
Drk;)
b897ca60.jpg

6f528ea9.jpg

923c7ea2.jpg

be76a9d1.jpg


E'o i jedan cabri:D
ad37f387.jpg
 
Legend
stefan je napisao(la):
nOKe sto nisi prekopirao tekst iz moje teme sto sam postavio o limited edition posto je na nasem jeziku

evo te teme http://www.bhtuning.com/golf-2-limited-edition-t-21238.html

nisam vidio, al ev da damir nebi opet pisao da smo google tuneri, nek on onda nastavi sa svojim textovima iz ...
 
Član
nisam ja kriv sto si se prepozn'o... al' ne, fakat ako hocete pisite sta zelite i koliko mozete boli me k* ja cu prestat pisat i postavljat slike. ako cete prestat ja cu normalno nastavit sa refresh-iranjem teme. pa vi kako hocete
 
BHT Ovisnik
nadam se da se necete ljutiti,evo samo par crvendaća,nisu svi old vw,al su strasni:D
ww65.jpg
 
Legend
ne, vec sam indirektno prozvan..
pokusavam ti doprinijeti kvalitetu teme, to je sve..

2 cole, extra slika
 
Top