Old vw's never die!, they just get lower!!...

Old vw's never die!, they just get lower!!...

Član
ervin_86 je napisao(la):
sandy_mo je napisao(la):
ervin_86 je napisao(la):
Meni je bilo zao kad je otisao za onako malo para, mogu misliti kako je tebi bilo. Definitivno jedan od najboljih mk1 u BiH, svaka ti cast, napravio si auto da ti i Njemci zavide. I opravdano je u ovoj temi jer to i zasluzuje ;)

Uskoro dolazi novi i jos bolji projekt na ovoj bazi :cool:

Sandro sta ide pod haubu ako nije tajna :icon_biggrin:
@GTI FAN
Kad je kupljen od Damira u njega je valjda ubacen 1.8. od 90 ks i prodavao se na Pik-u za 2500 km. Zadnja za kes je bila 2200, htio je moj prijatelj da ga kupi ali eto ne dade se. Nadam se da ce sadasnji vlasnik nastaviti kako je Damir poceo i da ce biti i dalje jedan od najboljih kao i do sada ;)

Vec je kupljen 2.0 16v ABF, uskoro ce bit predstavljen i na forumu
 
Član
Kz93.jpg

KR5qX.jpg

yjA2k.jpg

UcIG4.jpg
 
Član
saleee je napisao(la):
Men bas i nije nes jedino kad bi bili manji tockovi i maska u crno e onda bi bila mjera...
E meni je bas zato pravi,spusten na felgi ispod 16 ke mi izgleda ruznije od jazavcara ;) ovaj bijeli gore je bas po mom ukusu kao i svi na 16 jotarama ili cak 17 kama,15 ka mi moze jedino biti lijepa na kecu jer je manji pa tockovi izgledaju veci :icon_biggrin: ova duja mi je preljepa,

Zato mi i ovaj goriii
004bilder-vw-golf-2-mk-2-g60-umbau-turbo-tuning-bbs-porsche-carbon-chrom-fotos-pics-wheels_zpsbbe3cb29.jpg


A Mada Fakina duja mi je zato definitivno najljepsi golf na forumu bez konkurencije,ali to je samo moj ukus :)

http://imageshack.us/photo/my-images/526/img2629j.jpg/
 
Legend
kavaz je napisao(la):
Vidi ovog crnog kopira ligu naseg :D

:lol: drug... moram priznati da je on imao prvi te felge na golfu, al mu ne stoje ni blizu ko meni... :lol:
a meni su malo vise trapovi prosireni pa ne mogu tako nisko... ;)
 
Član
Ma fuj mu je golf, da vidi tvog, sastavljao bi auto od nule :lol:

al stvarno ni ovaj front ni felge na ovu boju ne leze ko na onu bordo
 
Top