Okvirovi za tablice

Okvirovi za tablice

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Treba mi firma u BiH, ili telefon, neki kontakt osobe, koja se bavi izradom obicnih klasicnih okvirova za tablice.

HITNO mi je..
 
Član
kako mislis izradom? jel da od plastike napravi okvir ili mislis na plasticni okvir bez natpisa. ako mislis na obicne okvirove ima ih kod nas kupiti skroz glat bez icega znaci crni skroz. ako ti to odgovara javi pa cu ti reci i cijenu i gdje imas uzeti
 
Legend
emirEX_sa je napisao(la):
kako mislis izradom? jel da od plastike napravi okvir ili mislis na plasticni okvir bez natpisa. ako mislis na obicne okvirove ima ih kod nas kupiti skroz glat bez icega znaci crni skroz. ako ti to odgovara javi pa cu ti reci i cijenu i gdje imas uzeti

Plasticni, ali mi treba neko ko i printa natpise na njih, trebaju mi i oni.
 
Član
imas na pofalicima,prodes hitnu pomoc,ides prema interexu,i negdje na sredini u onim zgradama preko puta imas firmu koja to radi,na vrh mi jezika kako se zove,al ne mogu se sad sjetiti,kad mi nadode,kazem ti ;)
 
Legend
Donrolls je napisao(la):
imas na pofalicima,prodes hitnu pomoc,ides prema interexu,i negdje na sredini u onim zgradama preko puta imas firmu koja to radi,na vrh mi jezika kako se zove,al ne mogu se sad sjetiti,kad mi nadode,kazem ti ;)

Snacu se, zivio sam tu nekada, ako mislis na one velike solitere.
 
Član
Donrolls je napisao(la):
imas na pofalicima,prodes hitnu pomoc,ides prema interexu,i negdje na sredini u onim zgradama preko puta imas firmu koja to radi,na vrh mi jezika kako se zove,al ne mogu se sad sjetiti,kad mi nadode,kazem ti ;)

Ajd skontaj kako se Firma zove , ja zivim blizu isho prije 2 sedmice rekli da ta Firma vishe ne postoji ...
 
Član
DiAbLo je napisao(la):
Donrolls je napisao(la):
imas na pofalicima,prodes hitnu pomoc,ides prema interexu,i negdje na sredini u onim zgradama preko puta imas firmu koja to radi,na vrh mi jezika kako se zove,al ne mogu se sad sjetiti,kad mi nadode,kazem ti ;)

Ajd skontaj kako se Firma zove , ja zivim blizu isho prije 2 sedmice rekli da ta Firma vishe ne postoji ...

ta je firma bila u zgradi gdje je kafić il restoran Lav ako se tako zove i zatvorena je - bavili su se i izradom tablica radio ja tablice sa kćerkinim imenom ;)
 
Član
daki je napisao(la):
Plasticni, ali mi treba neko ko i printa natpise na njih, trebaju mi i oni.
probaj nazvati ovog covjeka 061-196-121 Irfan......ja znam da je jednom mom prijatelju uradio natpis na okviru od tablica...inace covjek radi sito stampu...
A jesi gledao u Trznom kod nas, one momke sto rade naljepnice za auta i ostalo,dole kod Bumeranga...
 
Legend
damko je napisao(la):
daki je napisao(la):
Plasticni, ali mi treba neko ko i printa natpise na njih, trebaju mi i oni.
probaj nazvati ovog covjeka 061-196-121 Irfan......ja znam da je jednom mom prijatelju uradio natpis na okviru od tablica...inace covjek radi sito stampu...
A jesi gledao u Trznom kod nas, one momke sto rade naljepnice za auta i ostalo,dole kod Bumeranga...

Nisam, za njih sam skroz zaboravio, moram to provjeriti fakat... Dobro me napomenu.
 
Član
DiAbLo je napisao(la):
Donrolls je napisao(la):
imas na pofalicima,prodes hitnu pomoc,ides prema interexu,i negdje na sredini u onim zgradama preko puta imas firmu koja to radi,na vrh mi jezika kako se zove,al ne mogu se sad sjetiti,kad mi nadode,kazem ti ;)

Ajd skontaj kako se Firma zove , ja zivim blizu isho prije 2 sedmice rekli da ta Firma vishe ne postoji ...

Firma se zove Ferba a nalazi se pored ulaza u restoran Via Del Corso.
 
Legend
Refresh....

Zvao ove brojeve...

Irfan ce se potrudit da nabavi okvirove, a ostali broje mi se ne koriste :)
 
Član
Daki ipak ta firma postoji , samo su je premjestili u drugi neboder tj. odma kod SENTADE !

Ajd ja se potrudim sutra da odem , provjerim ti to i uzmem broj telefona :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top