Okuplje Audi vozaca

Okuplje Audi vozaca

Član
Znaci ideja je da se okupe vozaci Audija... kao sto se pisalo planira se otvoriti klub, tako da su svi dobrodosli... naravno odnosi se i na sve druge vozace automobila i sve druge ljude, svi su dobrodosli. Mislim da bi bilo lijepo da se malo upoznamo, druzimo... malo popricamo o osnivanju kluba itd.

Moj prijedlog je Nedelja 28.03. 2010 ispred Interex garaze u 14:00h

Ima li neko zainteresovan da bi dosao?
 
Član
Odlicno. Idemo ljudi...hajde da se skupimo malo, to vam je jedan sat slobodnog vremena... hajde...jos ko je zainteresovan???
 
doci cu ija mada nije Audi :lol::123::123::123::123::123::123::123::123::123::123::123::123:
Radi clana foruma Armin01
 
Član
Odlicno... pozvani su svi...nije bitno koje auto, dodjite da se upoznamo i druzimo... Hajde ljudi idemo...malo razonode i dobrog druzenja u slijedecu Nedelju...
 
Član
Jos jednom da potvrdim...Nedelja 28.03 u 14:00 ispred Interex garaze na Pofalićima! Ima li jos ljudi da bi doslo?
 
Član
a neeee nedelja, u nedelju stizem u sarajevo a dosao bih rado, samo sto cu ja doci oko 4 ili 5 u sarajevo :icon_sad:
 
Član
Pa mozemo pomjeriti za navece...mozda i bolje navece da se okupimo? Hajde raja kad zelite da se okupimo? Navece oko npr. 19:00 ili po danu u 14:00?
 
Početnik
sutra je ionako okupljanje u interexu u 19h, tako da ko god da dodje nece biti sam ;)
 
Početnik
haha, a i ja iz kaknja dodjem, uklopi se.. evo dogovorimo se, ako bi ja dolazio, razmijenimo brojeve i cujemo se, pa cu te ja upoznat sa ljudima koje ja znam, dalje ti je lako :D
 
Top