Okupljanje u Srebreniku

Okupljanje u Srebreniku

Član
RE: Okupljanje u Srebreniku, vikendom

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: cuo sam sunce bilo u srebreniku:D:D
 
Član
RE: Okupljanje u Srebreniku, vikendom

Ma nista bez rostilja;)

Kisa nas je zezala,ali opet bilo je dobro,upoznao momke iz zivinica i jos jednom hvala im na dolasku,bice bolje drugi put;)
 
Član
RE: Okupljanje u Srebreniku, vikendom

ma nije program sledeci put cemo da rostiljamo i druzimo se ko ljudi i jos hostese dovedemo ..haja
 
Član
RE: Okupljanje u Srebreniku, vikendom

GreenDevil je napisao(la):
fino je bilo, ali sljedeci put na Ciljuge ako nas vrijeme posluzi :D:D

Obecali smo ljudima i red je da ih ispostujemo, kad su oni nama dosli doci cemo i mi njima. Jos jednom im hvala, lijepo je upoznat novu raju. pozzzzzz
 
Član
RE: Okupljanje u Srebreniku, vikendom

zao je meni sto ja nisam mogao doc,,al hajd makar sam upoznao greendevila i zlaju...
 
RE: Okupljanje u Srebreniku, vikendom

don_sema je napisao(la):
slijedeci put zlaja da rostilj pripremis..... pozzzz ljudii

usput otreso sam nermina suljagica 2-puta hehehehee spor cojk

hahahahaahahahahahh.....jest da mi nisi rekao kad smo kretali"....nemoj brzo,nezuri nam se..."ja kontam haj nema veze,kuliramo malo...hehehehe
abd, na ciljugama,ako bude lijepog vremena...turbak protiv saugera......crno protiv crvenog....ti protiv J A ! ! !

Hvala momcima na druzenju,opet cemo rado doci da se malo smijemo i upoznajemo i naravno druzimo....al slijedeci put cu ponijeti zlaji kisobran i kapuljacu..hihihi
 
Član
RE: Okupljanje u Srebreniku, vikendom

:lol::lol::lol: kad me ne strgi srce kad viđoh notifikacije:lol: bilo je fino upozznati novu raju;) vidimo se sljedeći put:D
 
Član
RE: Okupljanje u Srebreniku, vikendom

Outrage je napisao(la):
A nisam u toku gdje se to ide i kad?

U Zivinice na Ciljuge sad je red da i mi tamo gostujemo :icon_smile::cool:

Pa opet u Srebrenik i tak smjenjivat se :lol:
 
Član
RE: Okupljanje u Srebreniku, vikendom

sta je za ovaj vikend hoce li biti okupljanja ..vrijeme izgleda da ce biti dobro..
pa bi mogli okupiti ko ljudi, nije ko zene...haja imal vas:icon_question:
 
Top