Okupljanje u Srebreniku

Okupljanje u Srebreniku

Član
RE: Okupljanje u Srebreniku, vikendom

ja mogu sigurno... ajmo dalje... ko zna sa sigurnošću da može:D
 
Član
RE: Okupljanje u Srebreniku, vikendom

moze li mi ko objasnit gdje se tacno nalazi taj parking,,jer bi imao volju da sutra navratim oko 10 sati na to mjesto,,kad se budem vracao s autopijace:icon_question:
 
RE: Okupljanje u Srebreniku, vikendom

ne mozes ga masit, to je OMV pumpa odma do semafora :lol::lol:
al nece ti niko bit u 10h :lol::lol:
 
Član
RE: Okupljanje u Srebreniku, vikendom

sory nije 10 sati nego tamo oko 12 ili 1 ??? hocel tad bit koga:icon_question:
 
Član
RE: Okupljanje u Srebreniku, vikendom

:cool::cool::cool:joj krepo sam,, neko sam eskorta preteko :lol::lol: čojk zamnom i poravna se i gledamo jedan drugog i smijemo se:D znači sutra tražimo Dženija:123:
 
Član
RE: Okupljanje u Srebreniku, vikendom

znači ti moš oko 5, ja mogu tad, Emir može tad, drugi Emir može:D ajde đe su ostaliii:icon_smile:
 
Član
RE: Okupljanje u Srebreniku, vikendom

Ja do cetiri radim sutra, znaci odem kuci spremim se i eto me, najdalje pola pet, ako ste za ja tako mogu. Po meni bi bilo najbolje oko 5, jer nije vise zimsko vrijme pa da je mrak u 5, sad se vidi i do 8 sati. Nista onda, vidimo se na OMV-u sutra
 
RE: Okupljanje u Srebreniku, vikendom

ja sam oko pet kuci,dok jedem ,spremim se....tamo sam oko 7,jer moram malo dignuti golfa sprijeda,sad mi je very low jedva sam usao u garazu maloprije...hehe
 
Član
RE: Okupljanje u Srebreniku, vikendom

trebao bi se i ja pojaviti oko tad ...17h:)al nemogu ostati dalje od 18:30-19h..vidimo se ljudovi;)
 
Član
RE: Okupljanje u Srebreniku, vikendom

AnDel je napisao(la):
trebao bi se i ja pojaviti oko tad ...17h:)al nemogu ostati dalje od 18:30-19h..vidimo se ljudovi;)

znaci okupljanje u 17h, sta cemo za felge jA i ti andele...
 
Top