Okupljanje u Srebreniku

Okupljanje u Srebreniku

Član
RE: Okupljanje u Srebreniku, vikendom

evo moj prijedlog je da to oko 15-16h napravimo da mogu doci ovi i kasnije
znaci zasad sigurni
1.ja
2.don sema
3 zlajaaa tradicionalno:)
4.eMIRnAME

meni na OMW nije lose osvijetljeno i to al lako cemo oko toga nije belaj

ajmo dalje:)
green?adi187? code:KR?
 
Član
RE: Okupljanje u Srebreniku, vikendom

eMIRnAME je napisao(la):
Evo sad na vrijeme citam, i ja sam u Nedjelju siguran, a gdje ste mislili, meni bi nekako bolje bilo da to organizujemo na poligonu nego na OMV-u,a mozemo se kasnije i organizovat pa na kakav rostilj.

A u koliko sati otprilike vam odgovara

slažem se:icon_smile::icon_smile: nekako buka kod OMV ne možeš ni progovorit, a i nema baš prostora:D:cool::cool:

AnDel je napisao(la):
evo moj prijedlog je da to oko 13-16h napravimo da mogu doci ovi i kasnije
znaci zasad sigurni
1.ja
2.don sema
3 zlajaaa tradicionalno:)
4.eMIRnAME

ajmo dalje:)

trebo bi adi, reko je ako sakupim 3 auta da dolazi, tako da:D koki+ možda dođe, jbga njega razumijem, porodičan čovjek:icon_smile: šejtan bi isto trebo:D još da dođe kod kr da vidimo TDI i sila:lol::lol::lol::lol::cool:
 
Član
RE: Okupljanje u Srebreniku, vikendom

eMIRnAME je napisao(la):
Evo sad na vrijeme citam, i ja sam u Nedjelju siguran, a gdje ste mislili, meni bi nekako bolje bilo da to organizujemo na poligonu nego na OMV-u,a mozemo se kasnije i organizovat pa na kakav rostilj.

A u koliko sati otprilike vam odgovara

pa i ja sam za rostilj....
 
Član
RE: Okupljanje u Srebreniku, vikendom

pa možemo i roštilj razbacit... na majevici npr:icon_smile::icon_smile::cool:
 
Član
RE: Okupljanje u Srebreniku, vikendom

Eto ja mislim da bi ovaj put trebalo da to bude malo bolje, da se okupimo kako valja. A bitno je da se mi nadjemo a sve cemo se dogovorit.
 
Član
RE: Okupljanje u Srebreniku, vikendom

eMIRnAME je napisao(la):
Eto ja mislim da bi ovaj put trebalo da to bude malo bolje, da se okupimo kako valja. A bitno je da se mi nadjemo a sve cemo se dogovorit.

naravno... napravio sam bacitočak, danas se ko stoka izskako sa njim:lol::lol::lol: samo što nema boje, ali to nije bitno:D
 
Član
RE: Okupljanje u Srebreniku, vikendom

ajd vidimo valjda nas se nakupi 5-10 mislim da vec ima toliko
 
Član
RE: Okupljanje u Srebreniku, vikendom

jbg iznenadi me liša jutros:icon_mad::icon_mad::icon_mad: valjda će sutra biti suho:icon_smile:
 
Član
RE: Okupljanje u Srebreniku, vikendom

don_sema je napisao(la):
a rostilj ?????

kakvo je vrijeme:icon_sad::icon_sad::icon_sad: da nam je se makar okupiti, upoznati, pa ima vremena za roštiljanja:icon_smile::cool:
 
Član
RE: Okupljanje u Srebreniku, vikendom

Eto ja sam sutra oko pet slobodan, najvjerovatnije do 4 imam nekog posla, onda oko 5 ako nebude kisa samo javite gdje se okupljamo. Vidimo se
 
Član
RE: Okupljanje u Srebreniku, vikendom

ajd oko 13 neka svako javi moze li ili ne moze doci da znamo ima li nas dovoljno
 
Top