Okupljanje u Srebreniku

Okupljanje u Srebreniku

Član
RE: Okupljanje u Srebreniku 6 ili 7 mart!

adi187 je napisao(la):
kad vidim na dnevinku izvjestaj da ste se skupili doci cu i ja :lol:

Nema nis'od tog ni danas dok ne bude bolje vrijeme doci ce nas opet3-4 max :icon_rolleyes::icon_confused:

lose je vrijeme kad otopli da nebude opet 3 cojka:lol:eek:nda valjda dodu svi iz okoline pa nas bude bar 10
 
Član
RE: Okupljanje u Srebreniku, vikendom

Ma prva Nedjelja kad otopli malo okupljamo se i idemo gdje na njivu, j*es OMV, malo rostilj i te fore, oranje njiva i tako to.
Eto do toplog vremena, cekamo.
 
Član
RE: Okupljanje u Srebreniku, 14 mart

i imal ista od tih vasi okupljanja ? ? ?
uslikajte sta da i mi vidimo kako je to uvas :lol:
 
Član
RE: Okupljanje u Srebreniku, 14 mart

hehe ma slikat cemo preko 50 auta bude pred motelom:lol:
ja cu doci ako se najavi bar 5 ljudi;)
 
RE: Okupljanje u Srebreniku, 14 mart

Imal' kakvog skupljanja po diskotekama veceras u Srebreniku? Vece su sanse tamo izgleda naici na okupljanje :p!
 
RE: Okupljanje u Srebreniku, 14 mart

almir_gr je napisao(la):
Imal' kakvog skupljanja po diskotekama veceras u Srebreniku? Vece su sanse tamo izgleda naici na okupljanje :p!

veceras je "groznica subotnje veceri" GALAXIS :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
RE: Okupljanje u Srebreniku, 14 mart

spemeri:D jbg ja napišem pa ih pola me može:icon_smile::icon_smile::icon_smile::cool:
 
RE: Okupljanje u Srebreniku, 14 mart

Ja cu veceras u Galaxis, valjda cu poznat neke sa foruma koje sam vidio preko FB!
 
RE: Okupljanje u Srebreniku, 14 mart

almir_gr je napisao(la):
Ja cu veceras u Galaxis, valjda cu poznat neke sa foruma koje sam vidio preko FB!

mene mozes vidjet samo u gradu u Metropolu :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
RE: Okupljanje u Srebreniku, 14 mart

GreenDevil je napisao(la):
almir_gr je napisao(la):
Ja cu veceras u Galaxis, valjda cu poznat neke sa foruma koje sam vidio preko FB!

mene mozes vidjet samo u gradu u Metropolu :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

što li baš:icon_biggrin: ja sam transparentan dok je zima, a onda sam tu zvrkaa:lol:
 
Član
RE: Okupljanje u Srebreniku vikend

ajmo sljedeći vikend:icon_smile::icon_smile::icon_smile: stavio sam 7 dana unaprijed da se možemo dogovoriti:icon_smile::icon_smile::icon_smile: pošto nam je proljeće došlo, a vrijeme je ko da je ljeto:icon_smile::icon_smile::lol:
 
Top