Okupljanje Sarajevo

Okupljanje Sarajevo

POZIV ZA SVE CLANOVE FORUMA , KOJI NECE ICI NA STREET RACE A NEMAJU OBAVEZA U SUBOTU 11.9.2010. A HOCE DA SE ANGAZUJU OKO PRIPREME PROSTORA ZA OKUPLJANJE, DA MI SE JAVE NA PM, PA DA ZNAMO S KOLIKO OSOBA RASPOLAŽEMO TAJ DAN. PLANIRALI SMO U NEDJELJU NAPRAVITI PRVO OKUPLJANJE U KASARNI,I TO AKO BUDE PROSTOR PRIPREMLJEN...
KO IMA SLOBODNOG VREMENA, BUJRUM..
PONESITE GRABLJE, KOSU(KOSILICU) I RADNO:)
KO JE ZAINTERESOVAN ZA RAD, NE NAGLEDANJE NEK MI SE JAVI NA PM!
 
ersan_sa je napisao(la):
trebali ste se fino organizovati pa zovnuti raju sa foruma jer ima nas vecina koja bi pomogla da se to sve fino zavrsi
jer svi cekamo da nadjemo neko mjesto gdje se mozemo na miru okupljati a da nas niko ne rastjera
al eto nije ni ovako lose mada dugo traje

pozz

POZIV ZA SVE CLANOVE FORUMA , KOJI NECE ICI NA STREET RACE A NEMAJU OBAVEZA U SUBOTU 11.9.2010. A HOCE DA SE ANGAZUJU OKO PRIPREME PROSTORA ZA OKUPLJANJE, DA MI SE JAVE NA PM, PA DA ZNAMO S KOLIKO OSOBA RASPOLAŽEMO TAJ DAN. PLANIRALI SMO U NEDJELJU NAPRAVITI PRVO OKUPLJANJE U KASARNI,I TO AKO BUDE PROSTOR PRIPREMLJEN...
KO IMA SLOBODNOG VREMENA, BUJRUM..
PONESITE GRABLJE, KOSU(KOSILICU) I RADNOSmile
KO JE ZAINTERESOVAN ZA RAD, NE NAGLEDANJE NEK MI SE JAVI NA PM!
 
Član
E to se trazi,mada moglo je i ranije al eto
nikad nije kasno
e sad ajde raja ko moze da se organizujemo i da pomognemo u subotu gore

jos samo nam ammare reci u koliko sati ??
 
Obavjestavam sve..da ce sutra biti prvo okupljanje u Kasarni Mustafa Hajrulahović Talijan...
Ulaz je 1km po osobi..
pocetak od 21:00H..
Vidimo se!
 

IGY

Član
jbg trebali ste to malo ranije napisati
dan dva ranije
ili staviti obavijest da je svake nedelje od 20:00 i da znamo
 
Član
Pozdrav raja, interesuje me gdje se zimi organizuju i da li uopste bude okupljanja, znam da su bila kod interexa nedjeljom ali vidim i da vise nece biti...pa hoce li biti sta od takvih dogadjaja?

hvala
 
Top