Okupljanje Sarajevo

Okupljanje Sarajevo

Član
Liga je napisao(la):
ammar_coupe je napisao(la):
(jer bi simbolicnih 2 km bio ulaz, koje bi isle za odrzavanje takvog prostora)

Posto sam upoznat sa temom i bio sam s Amarom na lokaciji radi ispitivanja terena za organizaciju iventa na nivou Sarajevskih auto moto klubova... jos je u fazi izrada plana, al svi ce biti na vrijeme obavjesteni... :cool:

Zakljucili smo da bi prostor i mimo organizacije iventa, bio idealan za okupljanje:
- prostor je ogradjen,
- postoji rampa preko koje nam niko nepozeljan ne bi mogao doci,
- od vlasnika imamo zeleno svijetlo,
- sa policijom nikada ne bi imali problema jer je privatni posjed,
- da se niski momci ne brinu, postoji veliki betonski plato.

ove 2 markice su samo prijedlog, da bi se mogao platiti neko da se sve to odrzava... moze i marka ako bi dolazilo raje na okupljanje, a na kraju i ne mora, samo bi onda morali mi zavrnuti rukave i sve to odrzavati... jer to bi bio jedini uslov da se raja okuplja na ovom mjestu...

zvuci super.. da li bi i ja mogao doci kad bude okupljanje??:icon_question:
 

JD.

Član
ja sam za to da se placa, svi bi izgleda da im se sve servira, da imaju lokaciju da ih policija ne dira itd, al da nista ne plate...
 
Član
JD. je napisao(la):
ja sam za to da se placa, svi bi izgleda da im se sve servira, da imaju lokaciju da ih policija ne dira itd, al da nista ne plate...

potpis.... staviti neku simbolicnu "cijenu"... da ne bude nesto previse, al da se skuplja kes... treba za ciscenje i mnostvo stvari
 
bit ce simbolicno najvjerovatnije 1km.. za odrzavanje mjesta..a kad se skupi vise para, lako je potrosit to,, uz rostilj ,pice ovo ono:D


iza šamine keksare:)
 
Top