okupljanje Sarajevo, Interex

okupljanje Sarajevo, Interex

hehehehe pa ja vec godinu dolazim u Interex , dodjem i na Inu a bio sam i na Termama a zivim na Carsiji sta mislis jel ja spadam u te sto im je blizu , nije ovde poenta kome je sta blize , nego gdje ti niko nece zovnut muriju i slozit kaznu
 
Član
ja kloca
izvoliiiiiiiiiiiii

kakva ina sinoc je pumpadzija govorio da necemo jos dugo moci dolaziti
ipak jbga nas bude 15 - 30 pa sasd skontaj.....
u interex mozemo do 22 sata do kada i radi jer u tom vremenu murija nas nece proganjati
al iza 22 sata .....
jedina lokacija sad za sad je parking preko puta OMV pumpe na barama

ili ako ima neko neku drugu lokaciju nek kaze pa da vidimo da se uzme u razmatranje
 
Član
sta je sa parkingom na carinskom terminalu u halilovicima (odmah pored intereurope). prking prostor za 700 automobila. otvoren preko noci otvoren preko dana.
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
hehehehe pa ja vec godinu dolazim u Interex , dodjem i na Inu a bio sam i na Termama a zivim na Carsiji sta mislis jel ja spadam u te sto im je blizu , nije ovde poenta kome je sta blize , nego gdje ti niko nece zovnut muriju i slozit kaznu

Ma ne kontaju to pojedinci,zbog takvih ovo i radimo. :icon_smile:
 
Početnik
mogli smo na malo polje na igmanu tamo necemo valjda nikom smetat a kome je do gasanja od krupca do gore moze taman auto probati :)=
 
Početnik
e dobra ideja, a ima i tamo poslije borackog jedna pista prema mjestu zvanom "borci", nikad murija krocila nije na tim prostorima, a ima i krivina i ravnice, mogu i drageri i brdasi da se probaju, tamo bi nam bilo naj naj... :cool::cool:
 
Legend
al realno
mislim da bi najbolje opet bilo gore bare fazoni, ili dole kod energoinvesta onaj parking, pored ceste sto ima .. nije lose..

onda mozemo i na vrbanju dole, ne moramo ulazit unutra, vec se parkirat fino ondje pored "stubica" al da ne bude budalesanja naravno..

takodje gore kod konzuma, preko puta interexa, sta je sa tim ?
 
Član
muha je napisao(la):
mogli smo na malo polje na igmanu tamo necemo valjda nikom smetat a kome je do gasanja od krupca do gore moze taman auto probati :)=

Malo polje su super stvar za to.
A ko zeli moze da proba auto do gore,...
Policije nema.;)
 
Početnik
nije losa ideja da parkiramo auta oko intrexa (ja nekad kad nanjusim muriju to radim), npr. neko gore kod konzuma, neko pored hitne na parking i slicno (mislim kako kome odgovara) i onda fino zajebancija ha-fu...nek pisu levate koji dodju s autima koji divljaju, a mi koji smo satro pjehe dosli mozemo fino da bacimo i neku erupciju smjeha i sl.???? :icon_smile:
 
Legend
zmayich je napisao(la):
nije losa ideja da parkiramo auta oko intrexa (ja nekad kad nanjusim muriju to radim), npr. neko gore kod konzuma, neko pored hitne na parking i slicno (mislim kako kome odgovara) i onda fino zajebancija ha-fu...nek pisu levate koji dodju s autima koji divljaju, a mi koji smo satro pjehe dosli mozemo fino da bacimo i neku erupciju smjeha i sl.???? :icon_smile:

mah vjeruj mi da 50% raje dodje da bude vidjeno sa autom naravno i da budalesa, konta da je zanimljiv, pogotovo ove novajlije sto dolaze na meetove, da se "uklope i budu cool" i onda budalesaju, i rade kojekakve gluposti..

stoga raja uvijek moze naci parking gdje se moze ostavit 10 auta, i fino opusteno..
 
Član
Pa sinoc nas je lijepo onaj vlasnik interexa zamolio da ne dolazimo vise dole. Ako nam se vec onako ljudski obratio kako jeste ,zasto da mu sada tjeramo u inat. Rekao je da opet na ljeto mozemo,a do tada nova lokacija
 

IGY

Član
treba parkirati auta i razvacati ih da nemaju kuda da se vrte i divljaju
i onda nece moci pa ce valda odustati
dragone ono gore je mjera moze i gore sto se mene tice
 
Top