OKUPLJANJE - CILJUGE

OKUPLJANJE - CILJUGE

Hajd nemojte praviti sranja,zar zbog vas par mangupa trebaju ostali ispastati pa da nam ne daju vise prici pisti....
:icon_confused:
Bolje da nadjemo kakvu mirniju lokaciju pa da se okupimo,nego da nas narod tjera ko zadnje klosare..... ;)
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
Hajd nemojte praviti sranja,zar zbog vas par mangupa trebaju ostali ispastati pa da nam ne daju vise prici pisti....
:icon_confused:
Bolje da nadjemo kakvu mirniju lokaciju pa da se okupimo,nego da nas narod tjera ko zadnje klosare..... ;)

kako razuman covjek razmislja, svaka cast brate;)
 
ArminM je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
Hajd nemojte praviti sranja,zar zbog vas par mangupa trebaju ostali ispastati pa da nam ne daju vise prici pisti....
:icon_confused:
Bolje da nadjemo kakvu mirniju lokaciju pa da se okupimo,nego da nas narod tjera ko zadnje klosare..... ;)

kako razuman covjek razmislja, svaka cast brate;)

pa zar vi mislite da bi mi bas to razvaljivali ograde... ccc ako ne primjetite, da se cijelo vrijeme zezamo...:lol::lol::lol:
 
Nisam ja nikakav fenomen brate,svako ko ima imalo mozga i obraza bi isto napisao...Meni bi bio crnjak da me neko otjera zbog nedolicnog ponasanja,a kamo li da blatim ovu ionako slabu scenu nekakvim vandalnizmom kao sto je razvaljivanje katanca...bolje bi bilo da se dogovorimo i da ode neko da poprica sa tim momcima koji su zakupili mjesto pa da se nadje rjesenje pa makar po marku davali svaki put kad dodjemo... ;)

Jebes marku,nebi da strepim da mi ko prijavu slozi ili da se moram kupiti jer je slucajno tu naisla patrola pa mislim da ce me otjerati jer sam na TUDJEM...
 
ma razumijem ja to... al jebiga moramo nac neki nacin da to rijesimo... i sta bi koliko nas ide sutra...

imali uopste okupljnja???
 
Ma j***š narod , narod da se pita mi nista ne bi vozali i od gladi bi pocrkali, a to da nas otajeraju eh to bgm nece moci (osim ako nije istina da je neko iz zivinica kupio avion xD i zakupio onu pistu na 10 god. tako sam ja cuo ) msm ja necu otic s tog mjesta jer to je DRZAVNO A NE OD NEKOG COVJEKA i ne moze me niko otjerat a za vas ne znam :D
 
Član
Mi iz lukavca jedno 7 kola iz lk dolazi iz tz dolazi 4 - 5 auta iz kladnja 1 auto,ima nas jos :DD Nezz sad tacno posto su ovi moji rekli iz Street Race Team-a Lukavac Da bi nas Trebalo doc oko 15 Auta :D
 
Maestral je napisao(la):
Mi iz lukavca jedno 7 kola iz lk dolazi iz tz dolazi 4 - 5 auta iz kladnja 1 auto,ima nas jos :DD Nezz sad tacno posto su ovi moji rekli iz Street Race Team-a Lukavac Da bi nas Trebalo doc oko 15 Auta :D

bit ce tu i vise ima raje koja nema na forumu...
 
Član
Ma bit ce ja sam podijelio i na fb sliku i po forumima,itd itd...Eh samo se sad problem kako uci na pistu..Sad mi je rekao jaran da ima prelaz za pistu al trb nam dvije fosne 5cm da bih presli kanal.. ;)
 
Top