Okupljanja Doboj

Okupljanja Doboj

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav! Iako jos ne postojimo kao auto klub, do sada smo pravili nekoliko okupljnja sa autima (10-ak)... Mogu reci da nasa skupina ima neki 5-6 AKTIVNIH clanova, sa tendencijom rasta, a da na okupljanjima imamo do 20 automobila, sto je vec zavidna cifra... U skorijim planovima trebali bi osnovati taj klub koji bi se po nasoj zamisli trebao zvati "LOW RIDE"... Okupljanja pravimo svake NEDELJE u 22:00 casa na parkingu ispred BMD-a u Doboju... Trenutno u planovima imamo par ozbiljnijih projekata, ali o tome cemo jednom otom-potom...

Vrlo rado prihvatamo goste sa svih strana, pa ljudi navrnite...eh da...napomena jedna...ovo je i tako drusto samo ogranicene odgovornosti, tako da cijela ekipa poslije ide na pivo  :D ...tamo je najbolje...tu se planiraju projekti...

Evo vam par slicica sa vecerasnjeg okupljanja, a kasnije cu postaviti i fotke sa samog pocetka...

Sa bhtuning-a, u ovoj ekipi su Davor, Deni i Sasad...

Za sada toliko...ako neko ima bilo kakvih pitanja...pa pucajte...tu smo...ako neko slucajno izrazi zelju da navrne u doboj...pa tu smo...ako nekome mozemo nekako pomoci...vrlo rado...

Ova ekipa se skupila prvenstveno iz jednog razloga - SVI VOLIMO AUTA

I DAJTE NAM TERMINE VASIH OKUPLJANJA, PA CEMO MI KOD VAS NEKAD NAVRNUTI NA PIVO I DA VIDIMO STA SE KOD VAS VOZI...

POZDRAV IZ DOBOJA...
 
Član
Evo nekoliko fotkica sa nasih prvih okupljanja...e tu su se rodile velike ideje...ako vas zanimaju statisticki podaci bilo kojeg auta sa fotografija...znam sve :icon_smile:
 
ja dolazim jednu nedjelju obavezno, samo da uhvatim vremena, eto htio sam danas, al mi ispade svadba, drug se zenio tako da...
Ali sigurno vidimo se uskoro...
 
Član
Ja_i_Moj_GTI je napisao(la):
ja dolazim jednu nedjelju obavezno, samo da uhvatim vremena, eto htio sam danas, al mi ispade svadba, drug se zenio tako da...
Ali sigurno vidimo se uskoro...

Dobro dosao druze...samo navrni...vidimo se
 
Član
jao sunce li ti tvoje golfa si mi zanemario skroz c c c.heheh kao sto sasa rece vec svako je dobrodosao a gdije smo pozvani dolazimo
 
Član
Gtiboy je napisao(la):
Jel ovo svaka nedelje u 22.00 da se svrne malo ;) ?
Pozz

da druze, okupljanja su svake nedelje u 22:00 kod bmd-a...ti si mi vec dugo na jednom spisku ljudi koje bi volio da vidim ovdje...auto sam ti cesto prije vidjao u doboju(mislim na ibizu)...u zadnje vrijeme te nema bas...obavezno navrni...i sta da kazem...dobrodosao ;)
 
Član
Davor_ je napisao(la):
jao sunce li ti tvoje golfa si mi zanemario skroz c c c.heheh kao sto sasa rece vec svako je dobrodosao a gdije smo pozvani dolazimo

a ti djecko...treba da stavis one moje 9J tockice barem za slikanje...ev ti par slika, iako ovo treba da bude u garazi, a ne u okupljanjima...al dobro...ova zadnja je najbolja... :D pivo je ucinilo svoje ;P
 
Član
nismo je napisao(la):
u SA su ti okupljanja svake nedjelje u 19:00

kazi mi samo koliko vi otprilike imate clanova i da li je veliki problem regulisati papirologiju za osnivanje kluba? hvala...pozdrav
 
Član
sasad je napisao(la):
Gtiboy je napisao(la):
Jel ovo svaka nedelje u 22.00 da se svrne malo ;) ?
Pozz

da druze, okupljanja su svake nedelje u 22:00 kod bmd-a...ti si mi vec dugo na jednom spisku ljudi koje bi volio da vidim ovdje...auto sam ti cesto prije vidjao u doboju(mislim na ibizu)...u zadnje vrijeme te nema bas...obavezno navrni...i sta da kazem...dobrodosao ;)

Jbga drug obaveze... ;) vidjeces kad se ozenis hehehe
Vidimo se u nedelju vece pozz
 
Član
sasad je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
jao sunce li ti tvoje golfa si mi zanemario skroz c c c.heheh kao sto sasa rece vec svako je dobrodosao a gdije smo pozvani dolazimo

a ti djecko...treba da stavis one moje 9J tockice barem za slikanje...ev ti par slika, iako ovo treba da bude u garazi, a ne u okupljanjima...al dobro...ova zadnja je najbolja... :D  pivo je ucinilo svoje ;P

ooooooooooo matero slika:D:D:D:D:D:icon_redface::icon_redface::icon_redface:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top