oglas niđe veze

oglas niđe veze

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kadett gsi 20 16v
Cijena: 2 200,00 KM

Prodajem kadett gsi 20.16 v godiste 1990.
originalna sasija,originalni motor...
sva stakla, svijetla sve ok
karoserija je u top stanju, boja metalic , potrebno lakirati ali ne bojiti, prednji lijevi blatobran.
auto je redovno servisiran u opelovom servisu i uvijek su stavljani novi dijelovi.
motor je odlican, bez dima,ne crni ulje,ne dimi...
trebao bi ici 240 km/h i imati odlicne kocnice, amortizere,seleni,krajnice...
potrosnja goriva je nevjerovatno niska za motor od 150 ks, u prosjeku komb.voznjom do 7 litara.
presao je cca 15 ooo km poslije zadnjeg velikog servisa...remenje, filteri...
vozilo nije paljeno i vozeno 2 godine.
unutrasnjost mu je kao nova, na njemu su gotovo nove zimske gume,alu felge.
ima digit tablu ,abs,trakcijsku kontrolu, senzor za kisu,led,tonirana stakla, 4xdisc, alu servo volan hidraulik...
nije registriran.
napomena:
auto je izuzetno brz i tih, te ne bih preporucio voznju manje iskusnim vozacima jer s lakocom
dize brzine iznad 200 km/h...
na ovom autu morate imati nove gume i ispravne amortizere, kao i kocnice.
to je auto gotovo racing instant i treba isto redovno odrzavati.
nije hitna prodaja a razlog prodaje je sto na dvoristu imam mnogo automobila.


Proizvođač: Opel
Godina proizvodnje: 2008
Kilometraža: 200 km
Snaga: 150 KS
Gorivo: benzin
Dodatna oprema: abs, servo,...


ako sam ikad pročito luđi oglas,i stvarno ne kontam kako on to sve nabraja i zna tačno a nije vozo auto 2 godine :lol:
on bi svašta trebo imati a ima li :lol:
 
Član
Trozic je napisao(la):
Kadett gsi 20 16v
Cijena: 2 200,00 KM

Prodajem kadett gsi 20.16 v godiste 1990.
originalna sasija,originalni motor...
sva stakla, svijetla sve ok
karoserija je u top stanju, boja metalic , potrebno lakirati ali ne bojiti, prednji lijevi blatobran.
auto je redovno servisiran u opelovom servisu i uvijek su stavljani novi dijelovi.
motor je odlican, bez dima,ne crni ulje,ne dimi...
trebao bi ici 240 km/h i imati odlicne kocnice, amortizere,seleni,krajnice...
potrosnja goriva je nevjerovatno niska za motor od 150 ks, u prosjeku komb.voznjom do 7 litara.
presao je cca 15 ooo km poslije zadnjeg velikog servisa...remenje, filteri...
vozilo nije paljeno i vozeno 2 godine.
unutrasnjost mu je kao nova, na njemu su gotovo nove zimske gume,alu felge.
ima digit tablu ,abs,trakcijsku kontrolu, senzor za kisu,led,tonirana stakla, 4xdisc, alu servo volan hidraulik...
nije registriran.
napomena:
auto je izuzetno brz i tih, te ne bih preporucio voznju manje iskusnim vozacima jer s lakocom
dize brzine iznad 200 km/h...
na ovom autu morate imati nove gume i ispravne amortizere, kao i kocnice.
to je auto gotovo racing instant i treba isto redovno odrzavati.
nije hitna prodaja a razlog prodaje je sto na dvoristu imam mnogo automobila.


Proizvođač: Opel
Godina proizvodnje: 2008
Kilometraža: 200 km
Snaga: 150 KS
Gorivo: benzin
Dodatna oprema: abs, servo,...


ako sam ikad pročito luđi oglas,i stvarno ne kontam kako on to sve nabraja i zna tačno a nije vozo auto 2 godine :lol:
on bi svašta trebo imati a ima li :lol:

Joj suti zvao sam ovog vrlog oglasivaca :lol:. Kontao da uzmem kadeta posto bi treba imati dobre kocnice i ostala cuda :lol: onako na slici mi se cinio dosta ocuvan,kako god otisao je.Uglavnom meni jedan od najludjih oglasa koje sam ikad procitao ubjedljivo:lol:
 
Član
allroad je napisao(la):
Godina proizvodnje: 2008
Kilometraža: 200 km


e stvarno :lol::lol::lol:

Ako ostavis prazno polje pod "godinom proizvodnje", automatski ce ti pisati 2008. godina jer im je takva skripta. A to za kilometrazu je sigurno 200000 km...

I neznam zasto ismijavate oglas. Ovo je napisao jedan ozbiljan covjek s najboljim namjerama gdje stoji da auto nije za manje iskusne vozace i da je veoma brz sto je i istina. :icon_rolleyes:
 
Joj oglasa :lol: Ovoliko smijesnih stvari u samo jednom oglasu napisati...No comment, sve treba ovo, treba ono, ne preporucuje se neiskusnom vozacu itd...Pa svak zna sam sta sebi kupuje valjda!Napises opremu koju auto ima, osnovne podatke i caos, a ne citav historijat auta! :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top