Odziv na gas...

Odziv na gas...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
kAcA je napisao(la):
@Nelle odgovorio ti je Alden ;)
Sto se tice ciscenja u Lukavici imas ja mislim 10km po dizni
Ovo je cijena ako ih ti skines i odneses mu da ocisti
Ako ti on skida onda je skuplje

A gdje se nalazi to tacno u Lukavici..??
Znas li adresu ili ukucaj MAPA SARAJEVA na google,pa nadji tamo i postavi mi sliku gdje se nalazi pa da odem.

Ne znam ja to skinut, pa cu njemu prepustit da to uradi.
 
Član
Nelle_G je napisao(la):
kAcA je napisao(la):
@Nelle odgovorio ti je Alden ;)
Sto se tice ciscenja u Lukavici imas ja mislim 10km po dizni
Ovo je cijena ako ih ti skines i odneses mu da ocisti
Ako ti on skida onda je skuplje

A gdje se nalazi to tacno u Lukavici..??
Znas li adresu ili ukucaj MAPA SARAJEVA na google,pa nadji tamo i postavi mi sliku gdje se nalazi pa da odem.

Ne znam ja to skinut, pa cu njemu prepustit da to uradi.

Nisam ja licno bio ali je bio prijatelj pa mi je on rekao/pricao
Kad ides preko Vraca prema Lukavici, dolazis na prvu raskrsnicu sa semaforom lijevo je skretanje za Elektrotehnicki fakultet ti ides desno ali odmah cim tu pocnes ici desno sa glavne ulice preko trotoara se penjes desno ima tabla servis karburatora, na kraju te ulicice koja je slijepa je taj servis, skretanje je prije autopraonice "perfekt"

Navodno i Hota donosi tu dizne na ciscenje a naplacuje u svom servisu :D
Ciscenje je ultrazvucno
 
Član
Bio danas kod HOTE, problem najvjerovatnije predstavljaju svjecice BOSCH koje sam ugradio pre godinu dana sa 4 kraka, rekao je da su te svjecice izasle iz upotrebe davno, da ih niko ne kupuje i da su za Punta najbolje i preporucene svijece NGK s jednim krakom.
Takodje moguce da su i kablovi dotrajali pa ako bude potrebe BOSCH silikonske nabavit i stavit.

Josh je rekao da i razlog losheg sagorjevanja i odziva gasa moze bit i sportski univerzalni lonac koji se kupuje u raznim auto trgovinama.
Jer lambda sonda ocitava drugacije podatke o temp kad je lonac visokoprotocni tj nema komora itd, tako mi je nesto objasnjavao.
Meni je to na pocetku sve isto izgledalo, auspuh ko auspuh :) :) :)

Sad cu za koji dan otic da sredim to sa svijecama i dijagnostiku da uradim, a za auspuh kasnije...:icon_biggrin:
 
Auuu pa moze bit milion stvari,nemam ja love da porvjerim sve to,bjez.Lonac mi nije,jer je i prije postavljanja jdm lonca imao los odziv.

Haj nek si javio sta je bilo kod majstora ;)
 
Član
Ja imam tj prvi lonac na izlaznoj grani odmah do motora nalazi se i katalizator u njemu...

Nesto sumnjam da se zacepio tek presao 100k kilometara...:icon_confused:
 
Član
U petak narucen za svijecice trebalo bi me izac sve s rukama oko 60 KM.
Idu NGK ove stare bosch bacam.

Iii jos sam se raspitao 20KM je skidanje katalizatora:D:D
 
Član
Gdje se moze nabavit KN panel filter za Punto 1.2 8v, 60PS..???:icon_rolleyes:

Kolika je cijena...?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top