Odžak-Sarajevo...usluga.....

Odžak-Sarajevo...usluga.....

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
trebo bi clanu Ersanu nesta poslati,ako ima tko bi nam mogo ucinit uslugu....radi se o felgama,neka se javi meni ili ersanu...hvala ;)
 

LSD

Član
idem ja utorak iili srijedu za odzak i mogu povuci do tuzle...ako vam pashe ikako

edit: srijeda definto
 
Član
E da
znaci molba svim clanovima za ovu uslugu

Ivica 063402978
Ersan 061439650

vidim da clan LSD moze to prevuci do Tuzle,pa ako ce neko iz Sa za Tz ili ako ce neko iz Tz za Sa da se dog dalje..
I ako imamo kod nekoga u Tz ostaviti felge dok se ne snadjemo za dalji prevoz

Unaprijed HVALA
 
Član
ide moj stari svake subote na neka predavanja u Sarajevo pa ako vam odgovara, mogao bih ga ja pitati da poveze pa da ga trazite po Sa da preuzmete posto se on ne snalazi tamo bas najbolje...
 
Član
Modrica...a posto je Ivica vise u MD nego u Odzaku, nebi mu bio problem da ih ostavi kod mene...:D
 
Član
pa eto
onda OK
mozemo se dog...
Ivice de se cuj sa clanmo Srdjom ili nek se Srdjo cuje sa tobom pa da se dogovorimo oko togaaa
 
Član
moze,srdjo javi se kad mognes da vidimo to ili dodji veceras na starom mostu u MD na okup pa da se dog :D
 
Član
OK
momci
ugalvnom Ivice javi mi da znasm sta ste dog
pa da se vamo organizujemo sta i kako kada i gdje :D
 
Član
@ersan_sa: dogovorio sam sve s Ivicom, dopremice on felge u MD do petka...a ja cu ti javiti gdje ce biti stari i kad ces moci pokupiti felge...;)
 
Član
Vazi Srdjo
Samo mi reci jos do koliko sati ti stari ostaje u Sarajevu da znam da se i ja mogu organizovati radi posla
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top