Odvalio banderu, prevernuo se na krov i zapalio

Odvalio banderu, prevernuo se na krov i zapalio

Administrator
Dvije osobe su povrijeđene i pričinjena je velika materijalna šteta u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u nedjelju oko 21:30 sati u ulici Armije BiH, u neposrednoj blizini ulaza u bivšu vojnu kasarnu u Tuzli.

Prema informacijama koje smo saznali na mjestu događaja, do saobraćajne nesreće je došlo kada je vozač automobila ˝Alfa Romeo˝(E61-J-658), krećući se iz pravca Soline prema Brčankoj Malti, najvjerovatnije uslijed neprilagođene brzine uslovima i stanju na putu, izgubio kontrolu nad vozilom, udario i otkinuo banderu ulične rasvjete, prevernuo na krov, nakon čega je došlo do zapaljenja vozila.

Saznajemo da su povrijeđene dvije osobe, koje su kolima hitne pomoći prevezene u UKC Tuzla, gdje se ljekari još uvijek nisu izajsnili o stepenu njihovih povreda. Požar na zapaljenom automobilu su ugasili djelatnici Profesionalne vatrogasne brigade Tuzla. Uviđaj na mjestu nesreće obavljaju službenici policije PS Istok.



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
znal ko sta je bilo veceras u zivin icama,tri auta umijesana u udes od toga jedna dvojka koje pola nema,dzip-rav4 isto tako pola haube nema i neki bijeli kedi.....mislim da je frontalni lancani sudar..
a za ovaj udes sam cuo ,jbg.sve je to ludilo brate ovih dana ,narod vozi na ljetnim gumama a temperature su po noci ispod nule...jos kad dodas alkohola i tesku desnu nogu,uhhhh.....
 
Član
Prosao pored ovog, bas ga je lola zakucao zestoko

P.S. Dobra ova koza u autu to sam prvo smeknuo, treba vidjet' dje ce zavrsiti auto
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
trizex je napisao(la):
Prosao pored ovog, bas ga je lola zakucao zestoko

P.S. Dobra ova koza u autu to sam prvo smeknuo, treba vidjet' dje ce zavrsiti auto

:lol::lol::lol:

Oportunist, nema šta:D

Zajebanciju na stranu :D crnjak jeste, al' ko nije trazio nije ni dobio, nece nista s neba past :)
 
Član
neki udes je bio i ovdje na alpasinu oko 8 vcs a i sinoc ili preksinoc tamo prekoputa kod ase sta je ovo sa ovim udesima sve cesce i cesce :(
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
znal ko sta je bilo veceras u zivin icama,tri auta umijesana u udes od toga jedna dvojka koje pola nema,dzip-rav4 isto tako pola haube nema i neki bijeli kedi.....mislim da je frontalni lancani sudar..
a za ovaj udes sam cuo ,jbg.sve je to ludilo brate ovih dana ,narod vozi na ljetnim gumama a temperature su po noci ispod nule...jos kad dodas alkohola i tesku desnu nogu,uhhhh.....

za sve je alkohol kriv,70 % saobracajnih nesreca se dogadja vikendom,,,a gdje je to nermine bilo,,ja se evo sad vozao gradu i nigdje nista nisam vidio,,,,,vidio sam samo one lešinare na križaljci,zaustavi me zato sto mi je desni far malo vise dignut u nebo :icon_mad:
 
Član
poznata je meni ova alfa, cini mi se da sam je cesto puta vidio na stupinama i kod filozofskog fakulteta... steta sta svijet cini sa svojih zivota... :icon_mad:
 
Član
*ebote pa svaki dan čitam i nemogu da vjerujem šta ti ljudi rade s auta ovom trasom se vracam i idem na posao svaki dan i samo nenormalan šofer mora biti da bi ovako nesto napravio ....:icon_mad:
 

LSD

Član
lik je vozio ovu alfu jos dok sam isao u skolu....debeli tatin sin...mangupluk i evo sta ga snadje...no opet je dobro prosao
 
Top