Odrzavanje puta Tuzla-Sarajevo-Mostar?

Odrzavanje puta Tuzla-Sarajevo-Mostar?

Član
Ljudi treba mi informacija/savjet. U petak moram u Mostar, a najavljuju snijeg naravno :), pa me interesuje vi koji putujete cesce i sl. kako se odrzava put Tz-Sa, da li mi je bolje ici na Zenicu-Sarajevo ili dodje na isto..
Nije meni toliko radi mene, nego radi drugih, ako se kakav kamioncic poprijeci i sl sjeban sam..
 
Član
Tuzla kladanj karaula olovo semizovac sarajevo slobodno se zaputi, prevoji se redovno ciste i posipaju, a da ides na banovici zavidovici zepce itd to ti nebi preporucio , relacija je duza i ima losih dionica puta pogotov od banovica do zavidovica put je katastrofa
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
Tuzla kladanj karaula olovo semizovac sarajevo slobodno se zaputi, prevoji se redovno ciste i posipaju, a da ides na banovici zavidovici zepce itd to ti nebi preporucio , relacija je duza i ima losih dionica puta pogotov od banovica do zavidovica put je katastrofa

ovo potpisujem, nisam dugo isao medjutim nije mi ni falilo, spusteno auto, natovareno auto ili bilo koje iole skuplje auto je prosto grijeh vozit tom dionicom
 
Član
hvala ljudi na odg, Dzenii i mislio sam da bi taj put trebali odrzavat, al reko da opet provjerim.
Zlajaa druze javi ;);)
 
Top