Odrzavanje Jaguara u BiH ?

Odrzavanje Jaguara u BiH ?

Član
uglavnom ne trosi puno koliko pruza,a to sto neko uzme auto pa se izivljava na njemu pa onda trosi i ne trosio kad je noga skroz u patosu.u mene je 2.0 u calibri trosio 7l normalne voznja a ako ga deres brate moze uzet i 27 sto je nerazumno raji koja voza golfove dizele otkud tolike varijacije u potrosnji jer dvicu kad deres uzme 7litara a kad pazis 5,5.......
 
Član
sreto je napisao(la):
uglavnom ne trosi puno koliko pruza,a to sto neko uzme auto pa se izivljava na njemu pa onda trosi i ne trosio kad je noga skroz u patosu.u mene je 2.0 u calibri trosio 7l normalne voznja a ako ga deres brate moze uzet i 27 sto je nerazumno raji koja voza golfove dizele otkud tolike varijacije u potrosnji jer dvicu kad deres uzme 7litara a kad pazis 5,5.......

Slažem se,
kod mene npr Pontiac 5.700 kubika na relaciji Bileća - Višegrad lijepe vožnje je izašla potrošnja 9.2 litra na 100 km (a prosjek mi je bio ispod 60 km/h), a da je neka ljepša relacija gdje se može voziti oko 80 km/h potrošnja bi bila i manja (100 km/h ide u 6-oj brzini na 1.300 obrtaja, a u 6-oj se može voziti sve iznad 70). Normalne vožnje na otvorenom troši 10-ak. Meni troši u prosjeku oko 14 litara u loko (živim 10 km od grada, i po gradu). Troši dosta kada se stisne gas, ali tako se ne može stalno voziti, meni je najveća potrošnja kod ovoga pontiaca na cijeli rezervoar izašla oko 18 litara.

Uvijek mi se Jaguar sviđao (a naručito XJ12 :icon_smile:)
 
Član
Proble je sto je to ustvari Ford a ne Jaguar, pravi cistokrvni jaguari su 6 i 12 cilindara i pocinju sa modelom XJ
 
Top