Odbojne gume gumice

Odbojne gume gumice

Član
Odbojne gume gumice koje se montiraju na opruge, nije potrebno skidanje amortizera niti neko odvrtanje, zavrtanje. dovoljno je podignuti auto na dizalicu da se moze prici oprugama bez problema i na oprugu se stavi odbojnik koji sprecava pretjeranje suzbijanje opruge.

Odlicna stvar za Spustena auta koja skakucu i na vecim rupama guma zakaci jedan dio blatobrana

slika-19037-2010-10-1287346553-velika.jpg


slika-19037-2010-10-1287374770-velika.jpg


062 509 200 - SMS slati

P.S. lose slike jer mi digitalac ispod tuša zavrsio sa žutim patkicama :icon_rolleyes:
 
Član
Pozdrav, imate na Auto pijaci tamo gdje se prodaju auta imaju one dvije drvene barake radnje i ima u njima ili u radnji nize WF kod bivse Bozic pumpe sad OMV. Samo morate vidi ti imaju dvije vrste vece i manje zato vidite koji vam odogovaraju ;)
 
Član
hvala, ja se izvinjavam za dizanje teme, ali ima dosta tema na ovu varijaciju da ne otvaram novu.
dosta je 3 kom za jednu stranu?
 
Član
prozor je napisao(la):
hvala, ja se izvinjavam za dizanje teme, ali ima dosta tema na ovu varijaciju da ne otvaram novu.
dosta je 3 kom za jednu stranu?

2 ili 3 nema vis potrebe samo vidi duzinu koja ti treba da se ne zafrkas kad je auto normalno otprilike izmjeri sa prstima jer i kad stavljas mozes normalno staviti nemoras na dizalicu ja imam alfu 156 i stavim normalno .
 
Član
ma malo mi zapinje 195-50 astra f na ats cup 7x15, koliko kosta kom 2-3 marke predpostavljam? to su oni nazovi tuning shopovi u rajlovcu i na stupu?
 
Član
sto se tice cijene tako nesto je , a imas u ranji sto prodaje djidje kod auto pijace ali oni imaju samo male, doel kod omv pumpe ali ona dole nize oni imaju i velike i male ili na auto pijaci nedeljom one dvije brvnare sa auto djelovima poder platoa sto prodaju auta oni imaju obje vrste, nadam se da sam ti objasnio.
 
Član
sto se tice cijene tako nesto je , a imas u ranji sto prodaje djidje kod auto pijace ali oni imaju samo male, dole kod omv pumpe ali ona dole nize oni imaju i velike i male ili na auto pijaci nedeljom one dvije brvnare sa auto djelovima pored platoa sto prodaju auta oni imaju obje vrste, nadam se da sam ti objasnio.
 
Top