Odabir osiguranja

Odabir osiguranja

Član
Pozz svima,evo naime kako mi se raspalo hercegovina osiguranje gdje sam osiguravao auto sada neznam gdje da regam stari mi ima euroherc kaze da su super sada mi treba vase misljenje gdje da osiguram koje su po vama najbolje osiguravajuce kuce i nedaj Boze u slucaju nezgode koje najbrze isplate da ih netreba gonjat :icon_smile:
 
Ovako nezz kakve imas u capljini osiguravajuce kuce ali medju najboljima su ti BSO ( Bosna sunce osiguranje), Euroherc, Triglav! Toliko od mene! ;)
 
Član
ma euroherc slobodno, neces imati nikakvih problema, kod mene auto i 2 kamiona registrovani u eurohercu vec dugo godina, nikad problema nikakvih..
 
Član
a moj imenjace nece nitko danas lako da isplati haha ... a bas pricam sa frendom on mi isto rece euroherc ili croatia da uzmem :) ma koja bude jeftinija nju cu isto mi :)
 
Član
Koje god je jeftinije, boli te k. nazalost, jer je situacija takva da nije bitno kod koga si ti osigurao auto, nego , u nedajboze slucaju nesrece, gdje je osiguran onaj drugi...
 
BHT Ovisnik
ja sam na ARENTA ,jeftini i brzi u svakom pogledu,tablice isti dan ili sutra dan dobio,isplata ostete isto tako je starom brza bila,ja i stari smo na ARENTA,majka je na EUROHERC,tamo je vec godinama,al ce i ona ovamo preci,moja preporuka
 
Početnik
kod nas sad svi idu u BRCKO GAS osiguranje, 30% jeftinije, sto da ne...ili u Zenicu u Sarajevo osiguranje, kod njih tehnicki pregled besplatan, isplati se...sto kaze triza, samo nek je jeftino ;)
 
Član
i ja sam u brcko gasu, nikakvih problema :D isto tako se pojavilo sada i Jahorina osiguranje, jos mrvicu jeftiniji i od brckog :)
 
Član
mogu ti iz iskustva reci, Triglav ti je najbolji. ljudi ti isplate ako je sta bilo a onda se oni dalje ganjaju s osiguranjem budale koja je skrivila sudar il sl ;)
 
Član
Samo me zanima jedno znaci ja zivim u capljini i sad jel mogu regat auto u mostaru ili ljubuskom npr nema veze sto nezivim tu necu imat problema , posto neznam kako to ide...
 
Član
trizex je napisao(la):
Koje god je jeftinije, boli te k. nazalost, jer je situacija takva da nije bitno kod koga si ti osigurao auto, nego , u nedajboze slucaju nesrece, gdje je osiguran onaj drugi...

Potpis, al opet je bolje da se osiguras u nekoj kuci koja je pouzdanija, ja sam se jednom opeko....Mislim da je Euroherc najjaci sto se tice usluge i isplacivanja..
 
DJ_M4rko je napisao(la):
Samo me zanima jedno znaci ja zivim u capljini i sad jel mogu regat auto u mostaru ili ljubuskom npr nema veze sto nezivim tu necu imat problema , posto neznam kako to ide...

Uzmeš polisu u Mostaru ili Ljubuškom, ali ostale doprinose moraš uplatiti svojoj opštini i registrovati u svom MUP-u. Što se tiče osiguranja moja ti je preporuka Jahorina Osiguranje, u slučaju štete oni ti sve kompletiraju i šalju predmet drugom osiguranju. Pogotovo ko osigurava kasko procjene štete više nego realne i brza naplata.;)
 
Top