odabir boje za automobil

odabir boje za automobil

Član
ljudi dvoumim se izmedju ove dvije boje za automobil pa me zanima vase misljene koja je bolja boja sa slike 1,ili boja sa slike 2?
5ccdwm.jpg

107nf2d.jpg
 
Član
Bezveze je mat, a kad vec farbas mogo si i neku drugu nijansu uzet nesto unikatnije, neku bronzananu ko kod Dragona na astri ,plavu ...
 
Član
Ako je ovo izbor, ne znam sta razmisljas. Od mat boja, stajala bi mu jedino mozda mat bela...
 
Član
Prva. Ove mat boje meni su odurne na bilo kojem autu, izgleda kao da je tek zavrsena priprema za farbanje. A o mat folijama da ne govorim, gade mi se u svakom pogledu osim za neki detalj presvuci u interijeru.

Tako da definitivno glas za lijepu elegantnu PRAVU crnu boju ;)
 
Član
nije crna nego neka luda boja vidio sam je kada su za ovoga covjeka radili auto
dgru4g.jpg

2cru92s.jpg

nasao cam je u color centru u mostaru

vedran85 je napisao(la):
vedran85 je napisao(la):
ljudi dvoumim se izmedju ove dvije boje za automobil pa me zanima vase misljene koja je bolja boja sa slike 1,ili boja sa slike 2?
5ccdwm.jpg

107nf2d.jpg
e84fhj.jpg

slqrzs.jpg
dgru4g.jpg

2cru92s.jpg

na prvoj slici nije crana metalic nego boja kao na ove dvije slike
 

MTR

Član
Na ovom Amerikaneru je troslojna boja sa efektima . Zavisi sta hoces da radis , cijelo auto ili sta vec , i koliko si novca spreman da izdvojis . Ako mislis da radis troslojnu a majstor ti rekao 800-1000 za cijeli posao , bjezi od njega samo djaba bacas pare .

Moj savjet , nadji u recepturama neku nijansu ( a BMW ih ima ) i kupi dobar lak , ne one fusine sto se prodaju po Mostaru ( koju njih 90 % koristi ) i provjeri dje ces to radit , nestrucan rad je ponovni rad za 3-6 mjeseci
 
Top