Od subote jeftinije gorivo

Od subote jeftinije gorivo

Član
Udruženje prometnika naftnih derivata F BiH ( UPND )
• Predsjednik
Izudin Ahmetlić dipl. ing.


A onda... -> http://www.hifaoil.ba/bs/?page_id=34


Izudin Ahmetlić tel. +387 (0) 32 653 000
Dipl.ing fax. +387 (0) 32 653 400
Generalni Direktor e-mail: izudin.ahmetlic@hifaoil.ba




bahaaaaahaha .... lik je generalni direktor u privatnoj firmi a federalnoj privrednoj komori je predsjednik..


Cjedi cjedi...

:lol:
 
Član
George je napisao(la):
sinoć sam nasuo 50 kerma dizela i bilo je 20L a prije je bilo 18L :icon_smile:

:lol: Uh, baš me nasmija, mora da ti matematika nije baš išla najbolje u školi. Pojeftinilo 5 feninga a ti nasuo 2 litra više. :lol: Mogao si samo oko 0,3 nasuti više za te pare.
 
Član
Ma sad ce stalno padat cijene, mislim u skorije vrijeme. Pojeftinilo je na trzistu dosta, a ovo sto je prvo pojeftinilo u Hr je sto su oni imali manje zaliha.
 
Član
mara- je napisao(la):
George je napisao(la):
sinoć sam nasuo 50 kerma dizela i bilo je 20L a prije je bilo 18L :icon_smile:

:lol: Uh, baš me nasmija, mora da ti matematika nije baš išla najbolje u školi. Pojeftinilo 5 feninga a ti nasuo 2 litra više. :lol: Mogao si samo oko 0,3 nasuti više za te pare.

ko koga jebe ja neznam prije par dana na istoj pumpi 50KM 18L a sad 50KM 20L nisam manit onda je više pojeftinilo
 
Član
Onda si pokraden na pistolju jer za 50 km si uvijek morao dobit vise od 18 litara, jer gorivo nije nikad bilo 2.8 km:D:D
 
Član
George je napisao(la):
mara- je napisao(la):
George je napisao(la):
sinoć sam nasuo 50 kerma dizela i bilo je 20L a prije je bilo 18L :icon_smile:

:lol: Uh, baš me nasmija, mora da ti matematika nije baš išla najbolje u školi. Pojeftinilo 5 feninga a ti nasuo 2 litra više. :lol: Mogao si samo oko 0,3 nasuti više za te pare.

ko koga je*e ja neznam prije par dana na istoj pumpi 50KM 18L a sad 50KM 20L nisam manit onda je više pojeftinilo

Sipaj ti jednom u kanister od 10l i nemoj se čuditi da stane i 12 u njega. Dešavalo se i više, ali ovo se dešavalo na nekim pumpama na kojima neću nikad više sipati pa makar bile poslednje u zemlji.;)
 
Član
Ja sam na Petrolu sipao u kanister u 5 l i ravno 5 litara na satu ;)
Ps. sipao sam preko 20 puta
 
Član
http://www.blic.rs/Vesti/Ekonomija/324032/Cene-nafte-i-dalje-opadaju

A kod nas je cijena kao kad je bilo 130$ lopovčine...da je samo naći način da se ovim pumpadžijama i njihovom lopovluku stane u kraj...od države ništa...jedini lijek bojkot i sipanje što manje :icon_mad:

http://www.blic.rs/Vesti/Ekonomija/324032/Cene-nafte-i-dalje-opadaju

A kod nas je cijena kao kad je bilo 130$ lopovčine...da je samo naći način da se ovim pumpadžijama i njihovom lopovluku stane u kraj...od države ništa...jedini lijek bojkot i sipanje što manje :icon_mad:
 
Član
kod nas su ovdje poceli srat opasno, kazem sipaj za 20 on naspe 25, ili sipaj 10 on naspe 20, poslije se moram svadjat s njima ko je upravu

em sto deru na cijeni i pistolju sad su i na usima postali slabi:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Top