Od kolege:Bole-Golf IV ( "ich bin crazy kure" )

Od kolege:Bole-Golf IV ( "ich bin crazy kure" )

super golf vidjao sa ga po sarajevu ljetos,pitaj ga hocel se mijenjati za felge(one moje rial porto black/polish),njemu bi ljepse sjele u kombinaciju a i nebi mu bile glomazne za sdi-a...
 
Član
Moram da pohvalim auto, bas je unikatno. Vidim ides na foru kontrasta, ne bi bilo lose kad bi stavio neke tamnije farove i stopke i ofarbao retrovizore u crno
 
Član
Extra golf svaka cast! Svidja mi se kako ga je sredio! Samo naprijed! :cool:

P.S. Na kakvom su ovo hostingu slike:icon_question: Gole mi djevojke iskacu i kazu da me znaju i da su i one iz Visokog! :lol::lol::lol:
 
Član
fina petica (nije ovo vidjelo cetvorke,puno vise lici na peticu heh),dobro postignut minimalizam,:cool:;)

usput,kad vec pisem...interesuje li kolegu karbonska hauba ili mozda branici?

pozdrav i sve najbolje
 
Član
Predobra je cetvorka vidi se da je dosta truda ulozeno tako da od mene ide Max respect..... nego sjecam se ove 4 da je bila na igmanu za 1 maj bio 10 metara od nas...ii daa umorio nas bassevima samo je to slusao ...heh
 
Član
Lijepa četvorka nema šta, po meni mogle su se naći bolje stopke mada nisu ni ove loše, volan nije da mi se ne sviđa nego mi je malo besmisleno skinuti volan sa airbagom i staviti ovako nešto, možda bi bolje bilo da je trokraki fabrički... d šteta što je sdi sa ovako slabom opremom jer baš extra odrađen ;)
 
Član
eldin84 je napisao(la):
super sve
samo stopke out bar sto se mene tice;)

Evo ovako da ja napisem par rijeci, jer takodje znam momka vise nego dobro i jbg druzimo se, a MAREX nije u mogucnosti da odgovori.
Sto se stopki tice po meni su one jedan od ljepsih detalja na auto. Auto se i dalje nalazi u dosta dobro stanju, ima par stvari za odraditi, a to su vise stvari gdje se uzme sarafciger plus, minus i redom. :icon_smile:

nermin suljagic je napisao(la):
super golf vidjao sa ga po sarajevu ljetos,pitaj ga hocel se mijenjati za felge(one moje rial porto black/polish),njemu bi ljepse sjele u kombinaciju a i nebi mu bile glomazne za sdi-a...

Felge nece mjenjati, barem je tako rekao, jedino ce u u unutrasnjosti ofarbati neke stvari u crno sto su sad bijele i to.
Ja sto bi jos odradio to je ova hauba, branik i maska, ja bi to vratio u bijelo.
 
Član
Vidio sam ovo auto fino, baš je lijepo urađeno.. Što se tiče izgleda samo da je komplet bijeli bio bi ljepši, i šteta što su mu prozori na kurblu
 
Član
dobar golf prafooo:)

jedino ostaviti krov crn mozda a ostalo vratiti u bijelu,ove neke plstike unutra vratiti crno. I veliki - za ovaj volan, origigi puno bolje lezi ipak nije ovo caDvi D:
 
Top