Od 1.3.2011. i HS uvodi FLAT...

Od 1.3.2011. i HS uvodi FLAT...

...na sve svoje internet pakete uz povecanje brzine downloada :cool:

http://hs-hkb.ba/index.php?option=com_content&view=article&id=101:novi-cijenovnik&catid=38

Ovo je pravi potez HS-a ;)
 
Član
:lol: :lol: evo kako je telecom potvrdio flat i nove pakete, odmah svi kablovski prosiruju ponudu, neka neka ;) pogotovou sa, moras blentav" biti i potpisat ugovor sa bitchnetom...
 
Član
Telemach je svojim dolaskom na tržište sve tokove otimanja lokalnih hajduka smanjio za bar 50% :)
 
Član
Ja od septembra imam flat :) Download 3072kbps, upload 512kbpa. Ako ce povecavati brzinu to bi bilo O'lican internet :D

21o616e.jpg
 
Član
Limpi je napisao(la):
:lol: :lol: evo kako je telecom potvrdio flat i nove pakete, odmah svi kablovski prosiruju ponudu, neka neka ;) pogotovou sa, moras blentav" biti i potpisat ugovor sa bitchnetom...

ne ne, nego otkako je telemach poceo sa svojim radom, ostali su se poceli koliko-toliko prilagodjavat :D

zivjela konkurencija :cool:
 
Član
povecavaju i FULL pakete...;)
bice ih vise, sa razlicitim brzinama... ovaj trenutni FULL2 ide na 5Mb
 
Član
paketi.jpg


KID PAKETI (valjda kabolovska i digitalna)-Dosada FULL paketi

KID2 (usluga kablovske televizije, usluga internet paketa brzine 2048/256 kbps download limit FLAT RATE, usluga osnovnog digitalnog paketa) Mjesečna pretplata: 33,90 KM.

KID3 (usluga kablovske televizije, usluga internet paketa brzine 3072/384 kbps download limit FLAT RATE, usluga osnovnog digitalnog paketa) Mjesečna pretplata: 39,90 KM.

KID4 (usluga kablovske televizije, usluga internet paketa brzine 4096/384 kbps download limit FLAT RATE, usluga osnovnog digitalnog paketa) Mjesečna pretplata: 42,50 KM.

KID5 (usluga kablovske televizije, usluga internet paketa brzine 5120/512 kbps download limit FLAT RATE, usluga osnovnog digitalnog paketa). Mjesečna pretplata: 44,90 KM.

KID6 (usluga kablovske televizije, usluga internet paketa brzine 6144/512 kbps download limit FLAT RATE, usluga osnovnog digitalnog paketa). Mjesečna pretplata: 51,00 KM.

KID8 (usluga kablovske televizije, usluga internet paketa brzine 8192/1024 kbps download limit FLAT RATE, usluga osnovnog digitalnog paketa). Mjesečna pretplata: 59,50 KM.


:cool::cool:
 
Član
gaga je napisao(la):
KID5 (usluga kablovske televizije, usluga internet paketa brzine 5120/512 kbps download limit FLAT RATE, usluga osnovnog digitalnog paketa). Mjesečna pretplata: 44,90 KM.

Meni dosta :icon_smile: Ako budu htjeli jos da povecaju brzinu ja se necu buniti (hoce moji hard diskovi jedino) :D
 
Top