Octavia pri brzini od 160km/h

Octavia pri brzini od 160km/h

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
meni se bash cini da je ovaj bio vezan pogle samo kako je pojas osto nategnut i kako je se blago izvalio onaj k...c sto se pojas vece a tebi su se bagovi otovirli zato sto je bio MB a ne skoda :D:D:D:D
 
Član
ja koliko znam na nekim autima se airbagovi ne otvaraju prilikom direktnog udara ne otvaraju se bocni koliko znam,prilikom bocnog trebaju da se otvore,a prilikom prevrtanja ne,tak cini mi se kod mene pise u upustvu za auto
 
Član
Nije bio vezan ni vozac ni ja, stoga djaba ti jastuci kad nisi vezan, samo te jos i oni ugruhaju, meni su i pomogli, hajmo reci, cim sam prezivio, a vozacu nazalost nikako...
A to uopste nije tacno da moras biti vezan da se aktiviraju jastuci. vidio sam licno na 4-5auta da iako vozac nije bio svezan, ipak su opalili...
 
Član
pojas bas nema veze...kolko ima auta bez indikatora pojasa, tako da on i ne zna jesil svezan il nisi...da auto zna da nisi svezan, onda bi ti svaki pisto, a ne samo novi...
 
Član
mislim ipak da vezanje pojasa u nekim situacijama odlucuje hoce li se airbag upaliti ili ne,uostalom kad nisi vezan a airbag se upali lako mozes zadobiti teske tjelesne povrede prilikom paljenja istog :)
 
Član
Ja kad sam ovo napravio nisam bio vezan, a poiskakali su jastuci ...
Mislim da nema veze pojas sa tim ... mozda kod novijih auta???

 
Član
moram vala pogledat u upustvo svog auta sta pise,malo je glupo da se prilikom bocnog udara pale prednji jastuci ili prilikom frontalnog udara i bocni da se pale.
a ak sjedis blizu volana ili suvozac blizu konzole,prilikom izlijetanja airbaga mozes zadobiti teske tjelesne povrede ako nisi vezan,prvo te udar baci naprijed na volan pa onda te airbag zakuca za sjediste.povrede kicme i rebara su tu nezaobilazne.

novija auta odredjuju da li si vezan i da li iko sjedi na sjedistu tako da se ni ne pali jer nema potrebe.
 
Član
mtopic je napisao(la):
Ja kad sam ovo napravio nisam bio vezan, a poiskakali su jastuci ...
Mislim da nema veze pojas sa tim ... mozda kod novijih auta???

mogu ti reci da si kvalitetno skrsio ovog pezojca :)
 
poKle je napisao(la):
leoncupra je napisao(la):
wow . a kako se ovo desilo milsim auto nije za otpad nego za presovanje , zadnja sjedista nepostoje

Ma sta? Popravio bi ono bošnjo, i tušno u promet! :lol:

nadam se da se zajebajes....eto nek ga napravi najbolji i proda za 5000 nebi ga djabe , pa tri put vise bi ulozio od samog auta dok se ova krsina ispravi , ustvari kod ovog je 100% nemoguce
 
Član
leoncupra je napisao(la):
poKle je napisao(la):
leoncupra je napisao(la):
wow . a kako se ovo desilo milsim auto nije za otpad nego za presovanje , zadnja sjedista nepostoje

Ma sta? Popravio bi ono bošnjo, i tušno u promet! :lol:

nadam se da se zajebajes....eto nek ga napravi najbolji i proda za 5000 nebi ga djabe , pa tri put vise bi ulozio od samog auta dok se ova krsina ispravi , ustvari kod ovog je 100% nemoguce
dobro ovaj se ne bi mogao popraviti stvarno , al bi ga bosnjo opet iskoristio u neke svrhe ("dobar" mu je prednji kraj i motor) ;)

kakvu sam slupanu opel astru classic2 dizel vidio na autootpadu "Far" prije mozda 3mjeseca, sva skrsena, naprijed udarena, prevrtana, krov nikakav...
i kontam joj gledaj sad kad je poprave, i zaboravih je uslikat...
dolazim prije mozda 3sedmice na taj autootpad kad ona ista astra, frisko ofarbana, jos joj nisu neke dijelove stavili, neki ciko nest radi oko nje...
prije 2 sedmice prolazim, ta astra se nalazila na prodaji automobila "far"...
pa eto...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top