Obrtaji opadaju?

Obrtaji opadaju?

Ev ne znam da li sam na dobro mjesto stavio , mislim jeste kvar ali kako to kod mocnog opela ide i sa kvarovima se covjek vozi normlano :cool:

da ne duljim , znaci dok vozim sve je normala , nego kad stojim u mjestu bilo to semafor ili parking dok je auto upaljeno na tren mu obrtaji padnu skoro da se hoce ugasiti al se ne ugasi i vrati se na normalnu , to mi se cesto desava u zadnje vrijeme da li neko zna sta bi moglo biti , a inace lambda sonda mi je losa nije jos riknula skorz al je pred smrt :)
 
samo eneropetrol odavno i nije se prije desavalo , joj nemoj mi samo spominjati elektroniku :icon_cry: ako sam dobro svatio kod mene nije ele. gas kao kod turbaka nego je sajla ili ima jos neka tu elektronika?
 
Član
Kad to potrosis naspi tank na OMV-u pa vidi hoce li se problem ponavljati.

Ako je do toga, prestat ce odmah nakon sipanja novog goriva...
 
G

GoPlay

dodjes 24 kod mene ispred ulaza kod staklorezca Ede tu smo komsije... isti slucaj imam nije gorivo nije erg ventil i svasta nesta sto ce pobrojati...
u mom slucaju je bilo dizne zacepljene od motora... sipao sve i svasta da procistiim nije islo morao mijenjati. svaka dizna 120KM.
ja zamijenio 3 ostala mi jos 1 nisam imao vise love i jos uvijek se osjeti to da treperi gas... stekce kao dizel i obrataji slete dole kao da hoce da se ugasi pa se vrati...
 
Član
Meni nedavno isto bilo, stalno sipam na ini, zadnji put takodjer nasuo... obrtaji padali, auto se nekoliko puta ugasilo, npr. pritisnem kvacilo, slete dobro i ugasi se... nasuo na ep, i sve normalno radi...
 
GoPlay je napisao(la):
dodjes 24 kod mene ispred ulaza kod staklorezca Ede tu smo komsije... isti slucaj imam nije gorivo nije erg ventil i svasta nesta sto ce pobrojati...
u mom slucaju je bilo dizne zacepljene od motora... sipao sve i svasta da procistiim nije islo morao mijenjati. svaka dizna 120KM.
ja zamijenio 3 ostala mi jos 1 nisam imao vise love i jos uvijek se osjeti to da treperi gas... stekce kao dizel i obrataji slete dole kao da hoce da se ugasi pa se vrati...

Moze bit da je ovo tvoje , jer sam primjetio da mi auto pravo malo nesto trosi vozao se 2 dana s 20km hahahaha inace se to spiska za noc , a ev sad sam nasuo na OMW_u pa cemo vidjeti , al auto ide kako je i islo mislim da bi trebao biti dosta sporiji ako ne prima dovoljno goriva?
 
Član
Moguce je da mu je komplet usis zaprljan zbog EGR ventila, ili je mozda ventil regulacije obrtaja na leri
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
moze li bit do filtera zraka jer nije mjenjan od 92ge hehehehe , a ler gasa sam cistio prije mozda 2 mjeseca

kad si zadnji put mjenjao filter goriva? mozda ti je zacepljen? ako ima duze vrijeme a nisi mjenjao onda probaj to ....
 
Član
koliko ja znam opeli tih godista imaju standardni problem sa famoznim motoricem ler gasa....a posto kazes da ti se problem ocituje samo na letu uzrok se sam namece :)
 
Top