Objavljena Cena Za Citroen Ds3 Racing

Objavljena Cena Za Citroen Ds3 Racing

Član
Hmm.. da imam 30k€ .. mislim da na ovo nebi ni pogledao pored golfa gti, focusa st, meganea rs 250 ... ima ih.. sigurno idu dovoljno dobro, a i kad dosade oduže ti se dobrom cijenom u oglasniku
 
Član
Ne kupuje ovo onaj koji ima 30000e, nego onaj koji ima mnogo vise u tome je stvar! Svi pricaju da imam 30k ne bih ovo, pa ne bih ni ja da imam samo 30k. Ali zato ko ima dovoljno novca da bude drugaciji, da ima nesto u limitiranoj seriji on ce ga sigurno uzeti;) Tog golfa gti ce za koju god.i obicni ljudi, zemljoradnici da voze....
 
Član
dellas je napisao(la):
Ne kupuje ovo onaj koji ima 30000e, nego onaj koji ima mnogo vise u tome je stvar! Svi pricaju da imam 30k ne bih ovo, pa ne bih ni ja da imam samo 30k. Ali zato ko ima dovoljno novca da bude drugaciji, da ima nesto u limitiranoj seriji on ce ga sigurno uzeti;) Tog golfa gti ce za koju god.i obicni ljudi, zemljoradnici da voze....

Džaba se trudiš objašnjavati. Nekima je samo Golf auto.:icon_sad:
 
moje skromno misljenje na ovu temu je slijedece:
1. auto ce se proizvesti u limitiranoj seriji od 1000 ili 2000 komada, ne mogu sad da se sjetim
2. svi spominjete neke vece aute iz kompaktne klase kao alternativu za ovaj, dok je u stvarnosti pravi konkurent u obliku Mini-ja koji vec godinama ubire kupce bez nekakvog logickog razmisljanja.
3. DS je ime koje ima betoniranu reputaciju u krugovima obozavatelja ove marke, tako da sama oznaka oznacava ekskluzivnost. za one sa manjim financijskim sposobnostima ce tu uvjek da bude C3.

da li bi uzeo golfa GTI ili cak Focusa RS u odnosu na ovo?
DA

Dali bi uzeo ovo u odnosu na Mini Cooper S JCW?
DA

Nekima je Mini previse upadljiv sa svojim retro izgledom i takvi ce naci utjehu u moderno osmisljenom i dizajniranom Citroenu DS3 i DS3R.

u glavnom, aplauz sa moje strane u nadi da ce Citroen poceti proizvoditi performansama i cjenom vrijedne protivnike Renaultovim jurilicama.
 
Top