Obican dan..

Obican dan..

Član
trizex je napisao(la):
shurda je napisao(la):
meni ovo nije nesto specijalno:icon_confused: vise volim stare masinke ;)sve je ovo abs,esp,dsg,dgj,czs i slicno

Nek' si ti nama ziv i zdrav ako su tebi F40, GT40, Testarossa i slicni olicenje elektronike.....

@Spico ala si se ti proveo buraz, extra fotke, gdje je ovo?

druze nisi me skontao nisam rekao za sve ,,,vec za ova novija godista
 
Član
you lucky bastard:D:lol:
salu na stranu,mislim da vecina forumasa ima vlazne snove vezane za neki od ovih ljepotana...a tu ih je toliko na okupu:icon_eek:
 
Član
trizex je napisao(la):
shurda je napisao(la):
meni ovo nije nesto specijalno:icon_confused: vise volim stare masinke ;)sve je ovo abs,esp,dsg,dgj,czs i slicno

Nek' si ti nama ziv i zdrav ako su tebi F40, GT40, Testarossa i slicni olicenje elektronike.....

ma ovo je izgleda isti onaj lik sto je reko da bi ga bilo stid da ga neko vidi u novom C5 cini mi se :icon_biggrin:

smijesno je reci bilo sta negativno za bilo koji od ovih gore autica. definitivno je svaki poseban na svoj nacin... :cool:
 
Član
Garaza je u Sweden...nemoš' vjerovati šta sve imaju na jednom mjestu.
I tako je u inostranstvu teško.....:cool:
 
Član
IGY je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
A dobro garaza je u Sweden, ali sta je to neki exluzivni tajkunski rent-a-car ili sta ? :icon_eek:

pa zar ne znas ?
to su sve njegova auta :cool::cool::cool:
Ahahaha...iz tvojih usta u bozije uši...
To je inače prodajni salon i ovlašteni servis za McLaren,Bentley i Maserati.:smajli12:
Nisam ni znao da to postoji....:lol:
Nešto sam uspio uslikati,a nešto slika mi je dala na stick jedna ljubazna teta..:smajli01:

Usput prodaju nove i polovne ove bezvezne Porsche,Ferrari i Lambirghini....
Bio sam cijeli dan,bilo mi ljepše neg na sajmu auta.....;)
Svi mehaničari su mašinski inžinjeri,nema niko normalan.
A ja?
JA SAM TAMO LIJEPIO PLOČICE,ahahahaha....:smajli17: stručnjak
Evo link pa pasite.... http://www.autoropa.se/ ko zna Švedski
 
Top