Novosadjanin Vozio S Vise Od Pet Promila Alkohola U Krvi

Novosadjanin Vozio S Vise Od Pet Promila Alkohola U Krvi

Član
cuo sam za dosta njih koji naduvaju preko 5, a jednog lika i znam kojem su i u domu zdravlja utvrdili 5.2...nikad mi nije bilo jasno kako toliko, al posle ovoliko slucajeva, cini mi se da to postaje standard...:)
...izgleda se sad po gradu prica: "jebes pijanku ako ne naduvas preko 5 promila!" :lol:
 
Član
Astra je napisao(la):
ne kontam 5 promila? kako je to uopce moguce da je ziv nakon 2 i nesto promila( da nije u komi), a kamoli da je u stanju da vozi auto?

hahah vjeruj mi moguce je drug, moj prijatelj je napuhao 3,7 i jos pitao drota "da mu halali ovaj put" :icon_smile: fazon je jos sto je on mostarac, i zaustavljen u mostaru, samo je pitao hrvata da mu halali :lol:
 
Član
ja najbolje vozim izmedju 1 i 2 pive, nista preko

al kad ne vozim......auuuuuuuuuuuu, cim stojim na nogama znaci da mogu jos :D
 
Član
pdarijo je napisao(la):
ja najbolje vozim izmedju 1 i 2 pive, nista preko

al kad ne vozim......auuuuuuuuuuuu, cim stojim na nogama znaci da mogu jos :D

Isti mi, vozio p'jan ili trijezan, osim što vozim mnogo sporije i opreznije kad sam p'jan.;)

A ovo što kaže Astra, nemoguće, dođi do Darija i mene i napij nas u kafani + ponesi alko-tester i gomilu para.:D
 
Član
E ovaj ga je prejebo:lol::lol::lol:

Muškarac iz Niša koji je nedavno lakše ozlijeđen nakon što ga je na pješačkom prijelazu udario automobil, imao je u krvi čak 6,27 promila alkohola. Muškarac od oko 60 godina, piše Press, popio je u kratko roku litru žestokog pića, a stručnjaci kažu da je trebao umrijeti od trovanja alkoholom jer je smrtonosna količina već četiri promila.
- Svi smo se iznenadili na izvješće sa Instituta za sudsku medicinu. Mislim da je ovo do sada najveći stupanj pijanstva zabilježen u Nišu - rekao je Dragan Pešić, zamjenik načelnika prometne policije. Dodao je kako će daljnjom istragom utvrditi da li je i njegovo pijanstvo dopridonijelo prometnoj nesreći. I u Institutu su bili iznenađeni rezultatom nalaza, pa su pješakovu krv testirali dva puta iako, kažu iz Instituta, koriste najsuvremeniju opremu.
- Po iskustvu mogu reći da je ovoliki postotak alkohola rezultat ispijanja najmanje 20 čaša žestice, što je od prilke jedna litra, na prazan želudac u kratkom vremenu - rekao je liječnik Jovan Stojanović sa Instituta.
 
djordjep je napisao(la):
E ovaj ga je prejebo:lol::lol::lol:

Muškarac iz Niša koji je nedavno lakše ozlijeđen nakon što ga je na pješačkom prijelazu udario automobil, imao je u krvi čak 6,27 promila alkohola. Muškarac od oko 60 godina, piše Press, popio je u kratko roku litru žestokog pića, a stručnjaci kažu da je trebao umrijeti od trovanja alkoholom jer je smrtonosna količina već četiri promila.
- Svi smo se iznenadili na izvješće sa Instituta za sudsku medicinu. Mislim da je ovo do sada najveći stupanj pijanstva zabilježen u Nišu - rekao je Dragan Pešić, zamjenik načelnika prometne policije. Dodao je kako će daljnjom istragom utvrditi da li je i njegovo pijanstvo dopridonijelo prometnoj nesreći. I u Institutu su bili iznenađeni rezultatom nalaza, pa su pješakovu krv testirali dva puta iako, kažu iz Instituta, koriste najsuvremeniju opremu.
- Po iskustvu mogu reći da je ovoliki postotak alkohola rezultat ispijanja najmanje 20 čaša žestice, što je od prilke jedna litra, na prazan želudac u kratkom vremenu - rekao je liječnik Jovan Stojanović sa Instituta.

E ovaj vas je usio sve, nema dalje:lol::lol:;);)
 

LSD

Član
cek...
jel se votka smatra zestokim picem :D
a kratko vrijeme nekih 45 min...
ako je tako onda i ja pusem preko 4 :D
 
ooojjjj meni pjana na forumu.....

od 18. godine nisam popio "ako se moze reci kap", eventualno casa vina pri vecim svecanostima i to je to, tako da ne znam kakav je osjecaj ni sa 1promil, a kamoli5, ili kao ovaj 6,25, a brale mili.....

<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/NoAxVehKTgY?fs=1&hl=en_US"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/NoAxVehKTgY?fs=1&hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
 
Top