Novosadjanin Vozio S Vise Od Pet Promila Alkohola U Krvi

Novosadjanin Vozio S Vise Od Pet Promila Alkohola U Krvi

Član
</div>
<p>Novosađanin Željko H. (46) je priveden i zadržan radi otrežnjenja, po&scaron;to je
utvrđeno da je prilikom vožnje automobila imao 5,1 promil alkohola u organizmu,
saop&scaron;tila je danas Policijska uprava u Novom Sadu.</p><p>Saobraćajna policija je, u sredu oko 15 sati u Ulici Berislava Berića, tog
vozača zaustavila i alkotestiranjem utvrdila da je bio u stanju potpunog
pijanstva i nesposoban da bezbedno upravlja vozilom.</p>

<p>Protiv Željka H. biće podneta odgovarajuća prekr&scaron;ajna prijava, navedeno je u
saop&scaron;tenju.</p>

<p class="MsoNormal">Autor : Tanjug.rs<br /></p>

<br>
 
Član
ne kontam 5 promila? kako je to uopce moguce da je ziv nakon 2 i nesto promila( da nije u komi), a kamoli da je u stanju da vozi auto?
 
ovo je neka domaca prepecenica radila....

cuj 5, au brale, jest da je koma oko 2,5 i vise, ali uz trening se i to prevazidje...

mozda je htio u ginisovu knjigu hahahahhahaa
 
Član
Astra je napisao(la):
ne kontam 5 promila? kako je to uopce moguce da je ziv nakon 2 i nesto promila( da nije u komi), a kamoli da je u stanju da vozi auto?
zasto bi bio u komi :)
par puta sam napuhao 2 i kusur nista neobicno a kolega mi radi u policiji pa znam i za tipove koji preko 3 pusu i jos nebi reko na njemu da je za iskljucit iz prometa...
a inace popij 2-3 rakije pa puhni u roku od 5 minuta pokaze dosta za veliiiike kazne :)
 

IGY

Član
Astra je napisao(la):
ne kontam 5 promila? kako je to uopce moguce da je ziv nakon 2 i nesto promila( da nije u komi), a kamoli da je u stanju da vozi auto?

ja sam 2.9 napuhao imao sam 19 godina i ostao 2 mjeseca bezu vozacek 500 km kazne dobio i nisam bio u komi :icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Top