Novo ubistvo u Sarajevu

Novo ubistvo u Sarajevu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

MTR

Član
ja hajvana , a i ime mu sve govori , Biser , gluho i ne bilo . ma nema dalje metak odma u glavu i manje budala . Ova policija ..... ma ne znam sta da kazem.
Kakav psijijatrijski slucaj , na kraju ce na sudjenju dobit 6 metara uslovne i haj kuci , pa ozeni drugu i haj ponovo bodi . Ma jebo bi mu ja onaj gen od prije 200 godina . Sjec ruke na licu mjesta pa nek nogom kitu drzi
 
Član
MTR je napisao(la):
ja hajvana , a i ime mu sve govori , Biser , gluho i ne bilo . ma nema dalje metak odma u glavu i manje budala . Ova policija ..... ma ne znam sta da kazem.
Kakav psijijatrijski slucaj , na kraju ce na sudjenju dobit 6 metara uslovne i haj kuci , pa ozeni drugu i haj ponovo bodi . Ma jebo bi mu ja onaj gen od prije 200 godina . Sjec ruke na licu mjesta pa nek nogom kitu drzi

Uvesti oko za oko , zub za zub...smirilo bi se onda tek :icon_smile:
 

MTR

Član
0g1 je napisao(la):
ma mene vala nebi zacudilo i da izbije gradzanski rat samo nez ko bi koga bio

znao bi ja , odma ove bivse seljobere - sadasnje gazde sto su nam brasno i cigare u ratu prodavali , postrojavanje i opleti , bujrum ko god hoce marisat , 2 marke sat , doplata za Gluho Glamocko na ledjima + 1 KM :lol::lol::lol:
 
Član
MTR je napisao(la):
0g1 je napisao(la):
ma mene vala nebi zacudilo i da izbije gradzanski rat samo nez ko bi koga bio

znao bi ja , odma ove bivse seljobere - sadasnje gazde sto su nam brasno i cigare u ratu prodavali , postrojavanje i opleti , bujrum ko god hoce marisat , 2 marke sat , doplata za Gluho Glamocko na ledjima + 1 KM :lol::lol::lol:

e ti mogu :lol:
 
Član
Death_beat je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
Death_beat je napisao(la):
badboy je napisao(la):
izbit ce gradjanski rat...

u picku maternu sta se desava...


vidjet ces stari kad svakih 100 m krenu specijalce postavljati ..
.

to bi bilo najbolje. bar bi se malo sigurnije osjecao..

To su u Tz najavili nakon one serije ubistava i obracuna al nije se nikad desilo a sto ne znaci da nece...
kazu da nece zbog turista, stvorit ce losu sliku o gradu :icon_confused:

Kojih turista zar ih ima uopste:icon_confused:
 

MTR

Član
jes vala , kakvi turisti pitaj nekog amerikanca vani jel cuo za Bosnu , znas sta ce ti rec : jel to neka hrana , sta je to ?
 
Član
Ja sam vidio jednog turistu prosle godine al kad sam ga pito otkud ti ovde kaze izgubio se kreno za canadu al je negdje u holandiji pojeo losh trip i dokotrljo se do bosne:lol:
 
nodiash je napisao(la):
Death_beat je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
Death_beat je napisao(la):
badboy je napisao(la):
izbit ce gradjanski rat...

u picku maternu sta se desava...


vidjet ces stari kad svakih 100 m krenu specijalce postavljati ..
.

to bi bilo najbolje. bar bi se malo sigurnije osjecao..

To su u Tz najavili nakon one serije ubistava i obracuna al nije se nikad desilo a sto ne znaci da nece...
kazu da nece zbog turista, stvorit ce losu sliku o gradu :icon_confused:

Kojih turista zar ih ima uopste:icon_confused:

hehe a tako su rekli na opcinskom vijecu kad su predlagali to za specijalce po tuzli, nakon onih pucnjava kod rome i doma..
panonska jezera, slapovi ovo-ono
 
Član
ma htjeli da izbjegnu dodatne troskove pa lafo turisti ovo ono a vamo se roka kalasnjikovima iz auta ko u filmovima...
 

MTR

Član
nodiash je napisao(la):
Ja sam vidio jednog turistu prosle godine al kad sam ga pito otkud ti ovde kaze izgubio se kreno za canadu al je negdje u holandiji pojeo losh trip i dokotrljo se do bosne:lol:

hahahahahahahaahahahahah , poveli ga na Canu , imala gazu u Popama kod Kaknja , isfoliro te hahahahahahahahahaha
 
Član
MTR je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
Ja sam vidio jednog turistu prosle godine al kad sam ga pito otkud ti ovde kaze izgubio se kreno za canadu al je negdje u holandiji pojeo losh trip i dokotrljo se do bosne:lol:

hahahahahahahaahahahahah , poveli ga na Canu , imala gazu u Popama kod Kaknja , isfoliro te hahahahahahahahahaha

hahahahahaha oca mu znao sam da lafina...vidilo mu se u ocima al kontam do tripa je:D

:icon_exclaim:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top