NOVO PITANJE U STAROJ TEMI!!! KAZNEEE str.2

NOVO PITANJE U STAROJ TEMI!!! KAZNEEE str.2

Član
interesuje me tacan info, danas drug koji ima 10 000KM kazni uspio u cipsu vratiti vozacku a da nije kazne platio, imao zabranu od 4 mj i nisu mu je tjeli vratit dok neplati, i nacuo da je uvedena neka promjena i ode jutros i podigne iz cipsa svoju vozacku, interesuje me jeli isto sad i s registracijom auta, mozes regat ako imas kazne? imam ih podosta, samo preko vikenda sam nakupio 2 stoje, i 60 dana vozacku, ovo bi dobro onda bilo, neki tacan info????
 
Član
RE: novi zakon????

ja nisam nista cuo o tome... nevjerujem da ce dat registrovat ako imas kazni.. kako si uspio nakupit 2 stoje preko vikenda?? :lol::lol:
 
Član
RE: novi zakon????

o cemu razmisljas Elmire kad si za vikend nakupio tolike kazne...cc a ne vjerujem da ces ih registrovati s tolikim kaznama...
 
Član
RE: novi zakon????

Kazne su ti zabilježene u bazi. Ako te provjeri možeš mu mahati sa 4 vozačke.

Nisi se opametio.
 
Član
RE: novi zakon????

Haj ne serite svi smo mi isti nakupio i jbg. Sta sad ba nemoj te momku pristajati na muku.
 
Član
RE: novi zakon????

Nešto se je promijenilo e sad dali je zakon ili nešto drugo ne znam... Uglavnom evo vam info iz prve ruke... kod mene je stari prije par dana vadio ovaj biometriski pasoš i niko mu nije ništa tražio a ima kazni oko 4000KM... prije nekih godinu izgubio je vozačku i kad je htio da izvadi novu nije mogao zbog tih kazni...

očito da se nešto promijenilo...
 
Član
RE: novi zakon????

ZELA GTI je napisao(la):
Kazne su ti zabilježene u bazi. Ako te provjeri možeš mu mahati sa 4 vozačke.

Nisi se opametio.
ma ne pristajemo mu na muku nego sto je najvaznije nije se opametio ni od onog udesa ni od cega, zar nije bolje sto ces platit kazne te vozikat se, nasut ga do cepa i ozezi ili pojest popit i pojebat sta nego ovoj prokletoj drzavi davati...
 

JD.

Član
RE: novi zakon????

licna karta i pasos nemaju veze sa kaznama, nit su ikad imali
 
Član
RE: novi zakon????

joj boze kakve price nisam se opametio :D:D:D:D:D:D pa nisam ja kriv sto me izivcira vozac golfa keca vozi 30km/h i sto ga prestignem na punoj i murija me safata.. i isto nisam kriv sto su stavili tronozac radar koji slika na mjesto gdje je ogranicenje 50 a niz brdo vozis 100 kad pustis auto na leru.. :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad: ha ya.. a drug vratio vozacku, istekla zabrana prije 8mjeseci nije je prije mogao dignuti danas je digao

a ujedno 450KM kazni imam, sad s tih 200.. znaci od registracije nista, skupio sam neke pare pa cu otic platit policu osiguranja i predat pa sta bude.. nek ja njega osiguram, a table vise manje po gradu
 

IGY

Član
RE: novi zakon????

JD. je napisao(la):
licna karta i pasos nemaju veze sa kaznama, nit su ikad imali

mislim da pasos ima, nisam siguran ali od dokumenata samo ono sto moras imati uz sebe 0-24h a to je licna karta, pasos je vec luksuz ali mozda moze i on nisam siguran, mada ja ne bi nista dao :cool:
 

JD.

Član
RE: novi zakon????

IGY je napisao(la):
JD. je napisao(la):
licna karta i pasos nemaju veze sa kaznama, nit su ikad imali

mislim da pasos ima, nisam siguran ali od dokumenata samo ono sto moras imati uz sebe 0-24h a to je licna karta, pasos je vec luksuz ali mozda moze i on nisam siguran, mada ja ne bi nista dao :cool:

nema brate, nije pasos luksuz, nemoze ti niko ograniciti kretanje zbog novcanih kazni, to imas tek u krivicnom zakonu u pojedinim slucajevima ;)
 
Član
eh znaci skupile se pare, predalo se za registraciju, platile se ove 2 kazne jer su dosle nakon 3 dana, iiiiii danas trebam ici po table i saobracajnu, jos su mi ostale stare table jer mi je ciko iz osiguranja rekao da vozam tako radi policije da me nezaustavljaju.. muci me sljedece, kad smo imali udes jaran koji je vozio popusio je prijavu za izazivanje saobracajne nesrece od 100KM, na mojim tablama sa fiata, hocu li ja moci odjaviti ove stare table i uzeti nove ako ima ta kazna? on je nije nikad platio i pored toga ima blizu 10 hiljada kazni.. HITNO POTREBNA POMOC TJ ODGOVOR jer da idem ganjat neke pare da se to plati da vise dobijem table..
 
Član
ta njegova kazna nema veze sa tvojom registracijom...
moci ces dobiti registracije ukoliko si ti "čist"..
100%
 
Top