Novi radari u tuzlanskom kantonu

Novi radari u tuzlanskom kantonu

Član
nije to isti radar kao onaj u sa,sto stoji u mjestu gdje je radio,displej izvucen kamerica montirana u petici ispod ogledala

ovo je traffipatrol xr koje vec imaju + robocam...
a za traffipatrol xr je napravljen lijek prije nego je ugledao svjetlo dana,tako da moramo razocarati strance,i mi cemo da wroooooooooooooam :D
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
nije to isti radar kao onaj u sa,sto stoji u mjestu gdje je radio,displej izvucen kamerica montirana u petici ispod ogledala

ovo je traffipatrol xr koje vec imaju + robocam...
a za traffipatrol xr je napravljen lijek prije nego je ugledao svjetlo dana,tako da moramo razocarati strance,i mi cemo da wroooooooooooooam :D

A koji je to lekic ? :D
 
Član
jusuf je napisao(la):
Neka neka, ja sam neki dan za prekoracenje od 6 kmh platio 30 KM, ovi stacionarni radari ne znaju za toleranciju :D:D:D:D

ako je bas 6, a ne 16, onda su te klepili po usima, nema kazne do 10 kmh preko....
 
Član
Sreca po Sarajevu jos ne koriste to kino, ja sve zagledam one drotove ne bi li vidio takvo sto, da vidim koji je model. Onda uzmes antiradar za to, il jos bolje jammer i vozis normalno. Previse su problema poceli praviti sa tim radarima na skroz nelogicnim mjestima, tako da je i normalna voznja vec problem.
 
Član
dellas je napisao(la):
lov2xlr8 je napisao(la):
nije to isti radar kao onaj u sa,sto stoji u mjestu gdje je radio,displej izvucen kamerica montirana u petici ispod ogledala

ovo je traffipatrol xr koje vec imaju + robocam...
a za traffipatrol xr je napravljen lijek prije nego je ugledao svjetlo dana,tako da moramo razocarati strance,i mi cemo da wroooooooooooooam :D

A koji je to lekic ? :D
ih vec odavno lijek radi....provjereno vise puta....
nego ovo nije novi radar nego samo dodatna kamera na onaj rucni trafipatrol kako rece lov2xlr8 ...Kako mi rece jaran imali su problema sa naplatom kazne na sudu..mnogi slucajevi su "popadali" na sudu zbog "nedostatka" dokaza...malo bolji advokat i nema sanse da platis kaznu ako nema "cvrst" dokaz....Sad su nabavili ovu kameru koja te uslika kad ocita prekoracenu brzinu i to je na sudu validan dokaz....
Uglavnom hebeno..ali ova nije stacionarni radar i da sama slika..sa ovim uredjajem mora neko da "barata" tako da lagzam....:lol:
 
Legend
VR6Boki je napisao(la):
Sreca po Sarajevu jos ne koriste to kino, ja sve zagledam one drotove ne bi li vidio takvo sto, da vidim koji je model. Onda uzmes antiradar za to, il jos bolje jammer i vozis normalno. Previse su problema poceli praviti sa tim radarima na skroz nelogicnim mjestima, tako da je i normalna voznja vec problem.

Jammer mu nista nemoze, ja ga imam na kolima, vec poooljepo, ali ovim sto fotoslikishu nista ne pomaze on.
 
Član
Kazne od stacionarnih radara se lako mogu oboriti na sudu samo se niko ne usudjuje :D

Snimak sa javnog mjesta ne moze biti validan dokaz na sudu ako:
-Lice nije eksplicitno o tome obavjesteno (SAOBRACAJNI ZNAK u nasem slucaju)
-Policija nema nalog tuzilastva

Posto u Sarajevu niti jedna kamera nije oznacena, slika automatski postaje nevazeca i slucaj se zatvara jer nema dokaza. Ovi novi sigurno nece biti obiljezeni pa se isto moze primjeniti.

Red je na nekome da provjeri :D

Zamolio bih i ako ima pravnika na forumu da ovo malo prodiskutuju
 
Top