Novi radari u tuzlanskom kantonu

Novi radari u tuzlanskom kantonu

jucer na nekom nasem portalu sam procitao da su nabavili novi radar koji ce se koristiti samo na juznoj magistrali. kako sam ja skontao, rijec je o onim pomicnim radarima sto sami samo slikaju. znaci policija vas ne zaustavlja nego samo dodje kazna kuci, bas kao i kod onog radara kod Inter auta.
i rekli su da ubrzo treba da dobiju 13 takvih, za svaku opcinu po jedan. tako da, manje vise, svi putevi ce biti pokriveni.
et, da vas upozorim ;)
 
Član
Neka neka, ja sam neki dan za prekoracenje od 6 kmh platio 30 KM, ovi stacionarni radari ne znaju za toleranciju :D:D:D:D
 
Administrator
tako je... radi se o mobilnim kamerama sto sam spomenuo u temi spisak radara... i prije 2 dana je bilo na juznoj a prije par dana sam vidio na sickom, tako da oni to mogu nosati i u wc ako hoce...
 
i da, na juznoj slika vec od 62 kmh.
kako je ovo samo dobro doslo policajcima, u kafanu na pivu odu, a pred kafanom radar obavlja njihov posao :D i onda kad im dosadi ta kafana, samo se prebace u drugu koji kilometar dalje :D
 
Član
Death_beat je napisao(la):
i da, na juznoj slika vec od 62 kmh.
kako je ovo samo dobro doslo policajcima, u kafanu na pivu odu, a pred kafanom radar obavlja njihov posao :D i onda kad im dosadi ta kafana, samo se prebace u drugu koji kilometar dalje :D

Ali ima se drasticno smanjuje plata :D
 
Član
heheheheh ionako ide prvo probni krug da se vidi situacija i raspored drzavnih organa pa tek onda ako nema nista moze gas :icon_smile:
strancima nemogu nista ni sa jednom kamerom...
 
Član
DuloX je napisao(la):
heheheheh ionako ide prvo probni krug da se vidi situacija i raspored drzavnih organa pa tek onda ako nema nista moze gas :icon_smile:
strancima nemogu nista ni sa jednom kamerom...

Onda cu gasati ja i za vas :)
 
Član
DuloX je napisao(la):
heheheheh ionako ide prvo probni krug da se vidi situacija i raspored drzavnih organa pa tek onda ako nema nista moze gas :icon_smile:
strancima nemogu nista ni sa jednom kamerom...

poceli su sada i strance kaznjavat... prosle sedmice ovdje kod nas u kantonu bila akcija, pojacana kontrola stranaca, kazu "unaprijedili sistem", zaustave stranca, provjere odmah jesul ga gdje radari slikali, ak jesu lupaj po usima...

a svaka opcina ce imati barem jedan ovaj mobilni radar, otplate oni njih za sedmicu :icon_mad: :icon_mad: ili pazit striktno na ogranicenja, koja ne da su blesava, ili ici normalno iznad, pa ak se ima srece, nece doci cestitka....
 
Član
Limpi je napisao(la):
DuloX je napisao(la):
heheheheh ionako ide prvo probni krug da se vidi situacija i raspored drzavnih organa pa tek onda ako nema nista moze gas :icon_smile:
strancima nemogu nista ni sa jednom kamerom...

poceli su sada i strance kaznjavat... prosle sedmice ovdje kod nas u kantonu bila akcija, pojacana kontrola stranaca, kazu "unaprijedili sistem", zaustave stranca, provjere odmah jesul ga gdje radari slikali, ak jesu lupaj po usima...

upravo tako...

na granici uzimaju prometnu i po tablicama izlistaju ako je slikano i odmah se placa u najblizoj postaji
 
Član
mariodrag je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
DuloX je napisao(la):
heheheheh ionako ide prvo probni krug da se vidi situacija i raspored drzavnih organa pa tek onda ako nema nista moze gas :icon_smile:
strancima nemogu nista ni sa jednom kamerom...

poceli su sada i strance kaznjavat... prosle sedmice ovdje kod nas u kantonu bila akcija, pojacana kontrola stranaca, kazu "unaprijedili sistem", zaustave stranca, provjere odmah jesul ga gdje radari slikali, ak jesu lupaj po usima...

upravo tako...

na granici uzimaju prometnu i po tablicama izlistaju ako je slikano i odmah se placa u najblizoj postaji

:icon_sad:
 
Legend
ovakvi se radari koriste u kantonu sarajevo vec nekih 2-3 mjeseca, i jako su ucinkoviti (nazalost..)

dellas je napisao(la):
Kakva je situacija sa stranim tablicama?
uslika, i upisu te tamo, prvi put kad te zaustavi saobracajna policija, za rutinsku kontrolu, provjeravaju jel imas kazni kao sto su npr ove za brzinu, ostaje im slika u bazi podataka, tako da je moras platiti na licu mjesta, inace uzimaju putne dokumente..
 
Član
kod mene u gradu ako postave bit ce veselo, ja picim vazda preko 50km/h
ne radi mi kilometar sat:lol::lol::lol::lol:
 
Top