Novi mali projekat GZ

Novi mali projekat GZ

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
opa Dule davao si mu unimer, hmmmm
hmmmmmm
hmmmmmmmmmmmmm
moze se to na dva nacina protumaciti

i da Marko... Dule ti ne pije, njemu neki sokic sredi i kakvog mesa i njegovoj sreci nece biti kraja :)
 
Član
Ja bas kontao napisati da ce jeftino proci ako bude mu kupovao pivo ;) zna dule da kod mene sa svakom SR ima piva zato me i izbjegava hehehehehe
 
Član
Stigli su wooferi :icon_smile: al dok se ne nabavi akumulator nema ni probanja :icon_rolleyes: dok se gospon Koki oporavi malo finansijski bit ce i to :icon_smile:

Mozda ce i akumulator biti neki iz GZ ponude :cool:

Ima jos posla i fali jos nekih sitnica al pomalo bit ce nek se ima s cim igrat preko zime :D;)
Podje Koki u garazu prije par dana vidi VW parkiran nije BMW i vrati se u kucu :lol: al sad kad ima ove GZ stvarke rado ce da sarafa i radi nes :icon_smile:

I super bilo na preuzimanju robe u Bijeljini, za Duleta i Dragana sve pohvale :cool:
AudioPower ;)
 
Član
marko_v je napisao(la):
ne kaze se dobojci vec dobojlije daj nauci jednom tu gramatiku... :) malo je 100 eura...

kad vi naucite pravit kutije sami tad i ja naucim gramatiku wahahahahaha =PPP ... a cika Dule je dobio veeeeeliku porciju cevapa od mene kao hvala sto je dosao i pomogao nam i za to Duletu jos jednom jedno veeeeliko hvala :cool: ...

adi ako legne gz akku (a iskreno nadam se da hoce) onda treba i kablove rijesit da budu kako valja ... nemoj da mu to bude najslabija karika u setup-u ... znam da je skupo, al vec kad je bal, nek se i princeza jebe ...

dulegti je napisao(la):
Ako je rostilj u pitanju...Ja se sam onda pozivam...hahahahahahahaha

bez Vas ovaj pardon Tebe to nebi ni bio rostilj ... valja mi pobjedit te u natjecanju puhanja u TL :D ...
 
Član
eddo je napisao(la):
marko_v je napisao(la):
ne kaze se dobojci vec dobojlije daj nauci jednom tu gramatiku... :) malo je 100 eura...

kad vi naucite pravit kutije sami tad i ja naucim gramatiku wahahahahaha =PPP ... a cika Dule je dobio veeeeeliku porciju cevapa od mene kao hvala sto je dosao i pomogao nam i za to Duletu jos jednom jedno veeeeliko hvala :cool: ...

adi ako legne gz akku (a iskreno nadam se da hoce) onda treba i kablove rijesit da budu kako valja ... nemoj da mu to bude najslabija karika u setup-u ... znam da je skupo, al vec kad je bal, nek se i princeza jebe ...

dulegti je napisao(la):
Ako je rostilj u pitanju...Ja se sam onda pozivam...hahahahahahahaha

bez Vas ovaj pardon Tebe to nebi ni bio rostilj ... valja mi pobjedit te u natjecanju puhanja u TL :D ...


Joj edo edo ni salit se s stobom
 
Član
pa de i ja sam se salio vidis da ima "wahahahhaha" i "=PPP" ... to znaci da je sala :) ...
 
Član
Ja nebi GZ aku....;)
A za taj amp imaš sasvim dovoljno kablova;)
samo dobre distribudije i dobre (duplo prešane) stopice;)
 
Član
Nisam imao racunara a dok mi je drugi BRZOM postom stigao proslo 7 dana

Sto se tice aku, ima GZ novijih stvarki od 16V ;)
Marko ostaje trenutno 2000 rms-a heheh nista vise do poljeca ,

2*GZRW 30SPL , 2*2 ohm, 1000 W SPL Power , double spider , Fs 33Hz
sdc11512r.jpg

sdc11515u.jpg


AudioPower - Pozdrav za Duleta i Dragana
sdc11516e.jpg

sdc11517a.jpg


Sada ide jedna mala pauza posto ide i zima a izlaze nove PC igrice:D i dok se jos malo ustedi za velike stvari .
 
Član
dobro izgledaju subovi...fino ce to biti kada se sve to slozi...15" jako lijpo svira,od tvojih 12" isto dosta ocekujem...sretno u nastavku projekta... ;)
 
Član
Nakon malo duze pauze razmisljanja i omisljanja red je da malo nastavim moj mali projekat

izmjena je bila na Amp-u

ovaj put malo je dalje od GZ ali... neznaci da se necu vratiti:D

stigao DD Z1
06072011152.jpg

06072011155.jpg



Akku isto je tu PC3000
06072011156.jpg



HU 9812rb jest da je malo starija serija al mislim da je ok:D
06072011157.jpg

naredno dolazi sta za prednja vrata i cilj koji pratim je preci na 15-ke

uskoro prve slike kako to u kanti od auta izgleda

Veliki Pozdrav TeamGemištu za saradnju sto moram naglasiti ,momcima svaka cast :cool:
 
Član
donesi ih meni ja cu ih usvirati... :D ma dovezi golfa ostavi ga 2 dana sve ce da ti bude sastavljeno samo daj ekipe za brpa! :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top