novi crtez strana 3

novi crtez strana 3

Član
RE: ford concept by s1ck (crtez) molim komentare, pozitivne, negativne itd!

strujaze je napisao(la):
Alen-dB je napisao(la):
meni se svidja...pusti ba ostale nek pisu sta hoce (bez uvrede). ti radi onak kak se tebi svidja.


nerviraju me pojedini kom.,jer koliko god da dobro uradis,uvijek ce bit,ne pojedinac,vec masa njih,koji ce te kritikovati ko da si ne znam ti ni ja sta uradio.
a ti,samo naprijed,i pokazi im kako taj "opel" moze da izgleda ;)


e alene napisao si vala nanje-vise sve sto sam ja zelio reci,mogu samo nadodati na ovaj tvoj post POTPIS ;)

hvala na komentarima
znate ja nisam zavrsio nista po ovom pitanju jednostavno kad imam bas slobodnog vremena a to je rijetko uzmem pa nasaram nesto ovako to je jednom u pola godine
ipak dobrodosle su i kritike ali
najgluplji su mi ovi komentari tipa: "naprijed opel pozadi hyundai"
i slicno
ali eto svi ocekju odma nesto da nacrtas profesionalno


AnDel je napisao(la):
ovo bi prije trebao biti opel :)
nemam neki pametan komentar :D
treba biti preciznije i urednije....

sta treba biti preciznije
komentar treba biti "precizniji";)
 
Član
RE: ford concept by s1ck (crtez) molim komentare, pozitivne, negativne itd!

meni je ovaj crtež super , treba imati talenta za ovo , svaka čast...
 
Član
RE: ford concept by s1ck (crtez) molim komentare, pozitivne, negativne itd!

onako ko crtez nije lose ;) ...samo previse si skica natrpao na jedan papir
 
Član
RE: ford concept by s1ck (crtez) molim komentare, pozitivne, negativne itd!

tarik_91 je napisao(la):
onako ko crtez nije lose ;) ...samo previse si skica natrpao na jedan papir

e tvoj sam komentar cekao :icon_smile: :cool:
razumijem ali to je onak na poslu "halalili mi samo jedan papir" :lol::lol::lol:
 
Član
RE: ford concept by s1ck (crtez) molim komentare, pozitivne, negativne itd!

heheh, ugl i taj prostor okolo ti je sastavni dio crteza, ko sto profa kaze: crtez mora da dise :D ..a sad sto se tice tehnike i samog crteza zavisi od toga sto si htio prikazati, ilustraciju ili dizajnerski crtez...ako hoces mozes na pm dobiti par nekih ajmo reci pravila u crtanju
 
Član
RE: ford concept by s1ck (crtez) molim komentare, pozitivne, negativne itd!

tarik_91 je napisao(la):
heheh, ugl i taj prostor okolo ti je sastavni dio crteza, ko sto profa kaze: crtez mora da dise :D ..a sad sto se tice tehnike i samog crteza zavisi od toga sto si htio prikazati, ilustraciju ili dizajnerski crtez...ako hoces mozes na pm dobiti par nekih ajmo reci pravila u crtanju

hajde pisi ako ti se da
pa ako uhvatim vremena da pokusam primjeniti pravila
 
Član
evo opet danas (na poslu:icon_biggrin:) ubijao dosadu pa nesto nasarao :icon_smile:


http://imageshack.us/photo/my-images/196/dsc01246f.jpg/

:icon_question:
 
Član
EtaBeta felge ha,i donji dio prednjeg kraja alfa style na merc? nekad sam i ja gubio vrjeme stime al uzalud za drugog su dunje zute:D Nije bitno tko je i sta je nego kako se nosi i izgleda a znacka dolazi na kraju! Rjeci jednog bivseg...
 
Član
Stvarno ti se da crtati drug cak i pozadinu crtas :D volja za crtanem a u neku ruku i dosada na poslu xD
 
Top