Novi član

Novi član

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav svima,

zovem se Ilhan,rodjen davne 1978 godine u Sarajevu,vozim Golf 3 GTI 16V(i imam problema s njim,iz tog razloga sam se registrovao:icon_smile:)...
 
Član
Dobrodošao junače :cool:

Golf je dobar, boja trule višnje, više truo nego višnja :icon_smile

:123:
 
Član
Golf je 1994 godina,posjeduje klimu,podizače,servo,abs..itd.Uzeo sam ga prije dva mjeseca i bio je prilično zapušten(postaviću slike za par dana)jer je dugo stajao vani i nije bio vožen.Ono što me pozitivno iznenadilo je da je prilično "utegnut",nije imao nekih havarija.Došao je na pomalo ofucanim ali originalnim GTI felgama sa 6J i malo većim ET,pa sam ih prodao i kupio petnaeske 7J ET 32.Medjutim,sve oko motora sam morao mjenjati(razvodnik,lanac bregastih,pumpu,crijeva,uljni i filter goriva,neke dihtunge i još dosta toga)jer nije htio da vuče.Kad sam to zavrsio počeo je solidno da ubrzava(ali ne kao dva KR-a koja sam imao ranije)a nakon dva dana pokvarila se radilica,pa sam izmjenjao ležajeve i jedne i druge ,brusio radilicu,promjenio sve dihtunge,zamjenio set zupčastog..........ali sad opet ne vuče dobro?:icon_cry: i loše pali kad je hladan(neće gasa,počinje trokirati,ovaj problem imam od kako sam ga kupio).Dijagnostika kaže senzor detonacije(knock senzor) i senzor bregaste.Pregledao sam ih i knock senzor se raspao ili ga je neko polomio.U Motorexu košta 95KM pa ću tražiti polovan,jer sam se već dosta uvalio:icon_mad:.

Ako neko ima konstruktivan prijedlog ili misli da može biti jos nesto osim senzora,bio bih veoma zahvalan ako bi to podijelio sa mnom;)

P.S. Ako sam bio previše opširan ili sam ovo trebao postaviti u nekoj od drugih tema ja se izvinjavam,hvala još jednom:D
 
Član
Ilho druže,

Mislim da bi bolje bilo da ovaj svoj zadnji post pokreneš kao novu temu u podforumu kvarovi .

Mislim da je taj podfurm posjećeniji.

P.s. nemoj da sutra ujutro kasnis na kafu :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top