Novi clan

Novi clan

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
hvala vam ljudi :)

sad gdje da postavim tehnicko pitanje vezano za tuniranje auta (turbina + chip) a da ne ispadnem n00b ili da ne bude dupla tema :D
 
Član
hahahaha cini mi se da se znamo :D ahhaha a sto se tice chipa rekao sam ti vec www.interauto.ba u tuzli chipovi , koje podrzava vw koncern ili brckogas.... nemoj neke aftermarket da ustedis 200 KM ali da ne znas na cemu si :D
 
Član
cenga je napisao(la):
hahahaha cini mi se da se znamo :D ahhaha a sto se tice chipa rekao sam ti vec www.interauto.ba u tuzli chipovi , koje podrzava vw koncern ili brckogas.... nemoj neke aftermarket da ustedis 200 KM ali da ne znas na cemu si :D

dobro, a turbina... moram je uskoro mijenjati.. mozel se neka bolja stavit da dobijem vise snage i obrtnog momenta? :D
 
Član
hahahaha a odkud ti znas da je moras mjenjati ba :D nije ti auto preslo 100 000 ti bi mjenjao turbinu, to sto ti se cuje, to su meni ljudi objasnili , znas da i ja imam octaviu, stvori se neki debalans na turbini , ali ne umanjuje njene karakteristike nista :D ba staaaaa ti jeeee:p:p:p
 
Član
cenga je napisao(la):
hahahaha a odkud ti znas da je moras mjenjati ba :D nije ti auto preslo 100 000 ti bi mjenjao turbinu, to sto ti se cuje, to su meni ljudi objasnili , znas da i ja imam octaviu, stvori se neki debalans na turbini , ali ne umanjuje njene karakteristike nista :D ba staaaaa ti jeeee:p:p:p

ma upozno sam par osoba (onako na pumpi dok cekas pumpadjiju :D) i 2 od 3 mi je reklo da su vec promjenili turbinu (dok im je bila pod garancijom), a uta presla do 45k km....

necu da me negdje auto ostavi a da sam usput mogo izvuc jos vise konja da sam na vrijeme zamjenio :D
 
da sam ja rekao da mjenjam turbinu pa uredu,al ti to jos auto nije toliko preslo za mjenjanje;) pozz i dobro dosao.....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top