Novi BiH rekord 402

Novi BiH rekord 402

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
to na prednjem je jos od prije bilo kad mu je mjerac mase vazduha bio pokvaren,u 4 brzini na 6000 rpm imao je 17:1,svecice su bez nitra izgorjele,znali smo za to ali nam se nije dalo mijenjati jer je kompresija bila ok.

Znaci sastavio je sve vec,jest brz nema sta...Hoce ici u rijeku?
 
Član
Da, rekao mi je da je to od prije, ali kad vec prlja ruke, htio je da sve napravi ...
Maloprije sam bio kod njega i pitao ga ide li u Rijeku, kaze da ide
 
Član
uhhhh extra,taman je i banja luka odgodjenja za 20 i 21.9 tako da cu i ja stici kuci do tada.
jel ides i ti?
 
Član
nije,bilo mi ga zao u avionu drzati toliko vremena tamo u boxu za zivotinje,ostavio sam ga kuci,ma cuti samo,puno mi nedostaje.

Znam da je rekao da nece ici u rijeku pa mi bi sad cudno kad topic rece da ide,ali pretpostavljam kako ste ga nagovorili :)
 
Početnik
KRVOLOK je napisao(la):
da da,lezajevi klipnjace su riknuli,nitro je sibao u motor bez goriva i kroz ler klapnu tako da je pravio bukvalno eksplozije.


onda je morao imati strasne detonacije u cilindru da bi unutar jedne voznje od 11.xx sekundi razvalio lezajeve. to je onda moralo napraviti jos stete. dobro provjerite sve

filter je 30 eur. sredite to u startu, nije vrijedno stavljat motor na kocku radi sitnisa : - )
 
Član
dvije voznje su u pitanju i u kvalifikacijama mu se to desilo ali mislio je da je ventil zablokirao slucajno.poslije kvalifikacija nam nisu dali da probamo auto,kostadinovic je svog audija bar 10 puta izvozio na stazu da proba a mi nismo mogli niti jednom.Cekali smo trku i u trci je onda totalno zablokirao i rasturio lezajeve.
Da i meni je cudno sto da je samo do lezaja,ja sam mislio da je puno veca steta kad sam cuo sta je bilo.
 
Član
nije to 11.xxx sec,dok on ukoci dok stane dok ugasi motore to je min 30 sec,nitro je sibao dok god nije zavrnuo bocu.Prvi put nije tako bilo ali drugi je totalno zablokirao.
 
Legend
KRVOLOK je napisao(la):
nije to 11.xxx sec,dok on ukoci dok stane dok ugasi motore to je min 30 sec,nitro je sibao dok god nije zavrnuo bocu.Prvi put nije tako bilo ali drugi je totalno zablokirao.

dobro je onda prosao..
nadamo se dobrom rezultatu u rijeci :)
sretno !
 
Član
KRVOLOK je napisao(la):
dvije voznje su u pitanju i u kvalifikacijama mu se to desilo ali mislio je da je ventil zablokirao slucajno.poslije kvalifikacija nam nisu dali da probamo auto,kostadinovic je svog audija bar 10 puta izvozio na stazu da proba a mi nismo mogli niti jednom.Cekali smo trku i u trci je onda totalno zablokirao i rasturio lezajeve.
Da i meni je cudno sto da je samo do lezaja,ja sam mislio da je puno veca steta kad sam cuo sta je bilo.


Kostadinovic nije probao auto nego susio stazu:D:D. Mislim isto tako da silne probe stete autima kakvi su Bastin ,Acin,Frzopov,Konopekov itd jer su na granici resursa.
 
Član
bome bozo znas ti da je on i prije kise izlazio koliko hoces puta i kad se semafor stimao i poslije kad su drugi testirali auta,kad god je imao priliku izao je ali nema veze,sta je tu je.

Pao novi rekord bih u rijeci 11.146 sec sa reakcijom

Oba dana je basta bio prvi u 11 klasi.U subotu je imao najbolje vrijeme dana.Brzi je bio i od grubelica,konopeka,frzopa,galica i kostadinovica sve ih je pregazio.
U nedelju bio je neki golf iz njemacke vozio 10.2 on je imao najbolje vrijeme u nedelju.
Banjaluka ide 100% na 10 sec...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top