Novi Audi RS6

Novi Audi RS6

Član
http://www.youtube.com/watch?v=B0-Ob5isQU8&feature=player_embedded#!

Prošlonedeljno predstavljanje novog Audi-ja A6 javnosti glavni je razlog zbog kog je ekipa iz EDL Dizajna napravila rendere za najavljeni novi Audi RS6 za 2014. godinu. Poseduje sve RS karakteristike i cake, kao što su agresivna prednja maska, rešetka u vidu pčelinjih saća i masivni točkovi.
Iako 2014. godina nije baš blizu, prijatno je nadati se da će ovakav auto jednom postati stvaran. Još uvek se ne zna kakvi motori će ga pokretati, ali verovatno postoje dve opcije: snažni 5.0-litarski TFSI V10 sa 572 KS i 5.2-litarski V10 sa 580 KS. Verzija sa 4.2-litarskim V8 motorom od 444 KS biće dostupna jedino uz S6.
2014-audi-rs6-is-rendered-1.jpg

2014-audi-rs6-is-rendered-2.jpg
 
Član
Ovo mi lici kao da je odradjeno u PS-u prednji branik i zadnji od RS5 felge od R8 i to je to...ali vjerovatno ce da bude u ovom fazonu ;)
 
ja mislim da ce biti i bolji i agresivniji. a i jaci, jer u sadasnjem rs6 je 5.2 motor od 580 ks, pa mislim da ce naredni da bude jaci. al to je samo moje misljenje, subjektivno jer bi volio da bude jaci.
 
Član
Neće biti ni sličan, ovi redenderi su očajni, loš pokušaj... RS6 C7 se očekuje sredinom 2013. na tržištu... oko 600hp, sa smanjenom masom u odnosu na RS6 C6, kada bude što konkretno budete znali :)
 
Top