NOVAJLIJA

NOVAJLIJA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Poz drugari ja sam Dalibor iz Herceg Novog Zavrio sam gradjevinsku skolu,, :123: auto od svoje 9-te godine,,promjenio sam ix dosta,,najblje auto do sada sto sam imo je bio nissan 200sx turboo,,nemogu ga prezaliti,,sam svoj mexanicar :icon_smile: doslo vrjeme i ja da se uclanim malo na forum,22 godine mi je neradim nista i ako radim to je da kradem bogu dane(sala naravno)vozim opel Calibru 2.0 8v 4X4 93'godiste,,metalik crna,,neide nesto ali moze da izvuce dje oce,,trosi oko 13l,,ja sam zadovoljan sa njom i slusa me vrxunski,,planiram da joj stavim izduvnu granu od 16v i da joj preradim auspux i to bi bilo to sto se tice motora za sada :D,,interesuje me posto sam novajlija ima li na ovome vasem forumu ista vezano za cajgere,,trebao bi da promjenim posto se meni ogulilo od kilometar sata,a nemogu na net nidje da nadjem,,:icon_biggrin:
 
Član
pozz, dobro nam dosao, ugodan boravak na forumu
predstavi na calibru u garazu, i da-prelistaj malo forum, naci ces temu o cajgerima,mozda nadjes sta te zanima;)
 
Član
Ćao.:D

Evo teme sa cajgerima, pa listaj do mile volje, možda naletiš na nešto interesantno:

http://www.bhtuning.com/istrument-table-cajgeri-za-stampu-t-12304.html
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top