NOVA VOZILICA AUDI A3 2.0 TDI S-line by ZEKO_na_BaterijE update str.55/56

NOVA VOZILICA AUDI A3 2.0 TDI S-line by ZEKO_na_BaterijE update str.55/56

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: GOLF IV 1.9 TDI NOVOOO (nove FELGE) update 11 strana by ZEKO_na_BaterijE

jbt sta felga cini autu,premocne su,svaka cast,bit ce ovo drugo auto kad ti zavrsis s njim:cool::cool:
 
RE: GOLF IV 1.9 TDI NOVOOO (nove FELGE) update 11 strana by ZEKO_na_BaterijE

ArminM je napisao(la):
jbt sta felga cini autu,premocne su,svaka cast,bit ce ovo drugo auto kad ti zavrsis s njim:cool::cool:

Hvala pasha moj :) ako bogda imam jos ti neki sitnica' i ubacio sam sa strane zmigavce sa led diodama :)) tri polja :) ljepse svjetli kad se upali :)
 
Član
RE: GOLF IV 1.9 TDI NOVOOO (nove FELGE) update 11 strana by ZEKO_na_BaterijE

ZEKO_na_BaterijE je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
jbt sta felga cini autu,premocne su,svaka cast,bit ce ovo drugo auto kad ti zavrsis s njim:cool::cool:

Hvala pasha moj :) ako bogda imam jos ti neki sitnica' i ubacio sam sa strane zmigavce sa led diodama :)) tri polja :) ljepse svjetli kad se upali :)

dje si to nasao:icon_rolleyes:
hocu i ja:icon_biggrin:
 
RE: GOLF IV 1.9 TDI NOVOOO (nove FELGE) update 11 strana by ZEKO_na_BaterijE

ArminM je napisao(la):
ZEKO_na_BaterijE je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
jbt sta felga cini autu,premocne su,svaka cast,bit ce ovo drugo auto kad ti zavrsis s njim:cool::cool:

Hvala pasha moj :) ako bogda imam jos ti neki sitnica' i ubacio sam sa strane zmigavce sa led diodama :)) tri polja :) ljepse svjetli kad se upali :)

dje si to nasao:icon_rolleyes:
hocu i ja:icon_biggrin:

to mi je kolega dostavio ' nemam pojma odakle njemu :) hehe nema tebiiii :D samo meniiii :p ;) pitacu ga jednom prilikom pa cuu vidjet :)
 
Član
RE: GOLF IV 1.9 TDI NOVOOO (nove FELGE) update 11 strana by ZEKO_na_BaterijE

ne valja nist, avdi" znak, bjez tamo, :D a koja je ovo velicina 17" ili :icon_question:
 
Administrator
RE: GOLF IV 1.9 TDI NOVOOO (nove FELGE) update 11 strana by ZEKO_na_BaterijE

auuu sjele su fele ko budali samar ;) odlicno ;) i ja cekam odgovor koja je velicina ;)
koja je bila cijena felgica???
 
Član
RE: GOLF IV 1.9 TDI NOVOOO (nove FELGE) update 11 strana by ZEKO_na_BaterijE

nema ove na skoro svakom leze samo tako :cool: vidjena je naravno ispred atlantisa, hehe, nema sta ko zmaj ;) nego hoces je prodavat odmah ili planiras malo duze zadrzat?

a i ja sam bio nasao sebi slicne 17-ke, ali djaba bile mi neodgovarajuce gume, jedva mogao krenut, falilo konja :D:lol:
 
Član
RE: GOLF IV 1.9 TDI NOVOOO (nove FELGE) update 11 strana by ZEKO_na_BaterijE

auu felge su nadmoc...zanimljiv izduv..odlican golf :)
 
Član
RE: GOLF IV 1.9 TDI NOVOOO (nove FELGE) update 11 strana by ZEKO_na_BaterijE

felge su mrak, svaka cast samo napred ;)
 
Član
RE: GOLF IV 1.9 TDI NOVOOO (nove FELGE) update 11 strana by ZEKO_na_BaterijE

sad je mjera golf meni se sviđa pravo..sretno......pozzz
 
RE: GOLF IV 1.9 TDI NOVOOO (nove FELGE) update 11 strana by ZEKO_na_BaterijE

Limpi avdi znak nije tesko zamjenit za WV :) samo nemam vremena kupit naljepnice ili poklopce :)) a ne smeta ni AVDI :) a felge su 17-ke da znate ne 18-ke :) promjer je 225/45 cini mi se .... pioneer sad znades i ti :))) a cijena kupljene su malo jeftino' mada kad ih budem prodavao bice SKUPLJE :) sto da ne a cijena je "600" KM :) heheheheh
Limpi aTlantis naravno :p hehehehe a ne znam ako mi se cefne prodavat lagano odma sad ili cu vidjet' sve zavisi ako mi ohladi odmaH cem je :D heheh
i hvala svima na komentarima i da se svidja i vama :))) puno je ljepsi na ovim felgama..... jos se ceka zatamljivanje' onda ce biti POTAMAM :)

eto TAKO HVALA HVALA ;);)
 
Član
RE: GOLF IV 1.9 TDI NOVOOO (nove FELGE) update 11 strana by ZEKO_na_BaterijE

Budel ta "cijena" musterija sam :D ..Vidio sam te parkiran kod akse..Pozicije upaljene ili zmigavci..Dobra cetvorka
 
Član
RE: GOLF IV 1.9 TDI NOVOOO (nove FELGE) update 11 strana by ZEKO_na_BaterijE

Koliko ćeš da ceniš golfa , ako nije tajna, stvarno je ubica! ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top