NOVA VOZILICA AUDI A3 2.0 TDI S-line by ZEKO_na_BaterijE update str.55/56

NOVA VOZILICA AUDI A3 2.0 TDI S-line by ZEKO_na_BaterijE update str.55/56

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Strucno Misljenje za ODABIR FELGI ili da Ponudite !..Audi A6 1.9 TDI :) by ZEKO_na_BaterijE

hahaha defintivno i mugello dobio glas . :))

hehehe
 
Član
RE: Strucno Misljenje za ODABIR FELGI ili da Ponudite !..Audi A6 1.9 TDI :) by ZEKO_na_BaterijE

jarane mogao si avatar promijenit malo,, vjerujem da ne znas sta bi stavio, al neka te malo
ajde,,,, eto imas glas i za to, kad se vec glasovi redaju:icon_smile:
 
Član
RE: Strucno Misljenje za ODABIR FELGI ili da Ponudite !..Audi A6 1.9 TDI :) by ZEKO_na_BaterijE

Dotz :lol: hahahah
 
Član
RE: Strucno Misljenje za ODABIR FELGI ili da Ponudite !..Audi A6 1.9 TDI :) by ZEKO_na_BaterijE

dotz definitivno :cool:;)
 
Član
RE: Strucno Misljenje za ODABIR FELGI ili da Ponudite !..Audi A6 1.9 TDI :) by ZEKO_na_BaterijE

S line fele (trece) al 19-ke;)
 
Član
RE: Strucno Misljenje za ODABIR FELGI ili da Ponudite !..Audi A6 1.9 TDI :) by ZEKO_na_BaterijE

mugello :icon_biggrin:
 
Član
RE: Strucno Misljenje za ODABIR FELGI ili da Ponudite !..Audi A6 1.9 TDI :) by ZEKO_na_BaterijE

Imam ti ja Dotz Mugello 8x18 i 9X18 sa gumama Avon 225/40/18 - 255/35/18
ako ti pase ET sa CLK.
 
RE: Strucno Misljenje za ODABIR FELGI ili da Ponudite !..Audi A6 1.9 TDI :) by ZEKO_na_BaterijE

armine heheheh stvarno mogao sam al sto kazes' ne znam sta bi stavio :)))

tule :) hvala
nemanja hvala :)
armine da mi je 2.5 motor' stavio bi definitivno 19-ke al na 1.9 ne smijem :D
edo HVALA :))

ST PETAR koliko su PARA ???
 
RE: Strucno Misljenje za ODABIR FELGI ili da Ponudite !..Audi A6 1.9 TDI :) by ZEKO_na_BaterijE

haman da je ovaj prodao ove mugello :))) NAKAV JE POTEZAK NE VOLE LJUDI PARE hehehehe :)))

sad su mi ostale ove dvije u OPTICAJ

pa dajte svoje komentare da vidim

S-line 18-ke i Momo 18-ke

slika-179700-2011-12-1323258293-velika.jpg

slika-312204-2011-12-1323765462-velika.jpg
 
Član
RE: NOVI ODABIR FELGI Hitno misljenje :)) hehe !..Audi A6 1.9 TDI :) by ZEKO_na_BaterijE

s-line su provjerene sa njima nema fule :icon_biggrin:

a ove momo ipak :icon_rolleyes:
 
RE: NOVI ODABIR FELGI Hitno misljenje :)) hehe !..Audi A6 1.9 TDI :) by ZEKO_na_BaterijE

ovaj zapeo za ove dotz- da bog sacuvaj ' ne znam kako vako ljudi nece prodat' nisu im drage pare

ono oni bi da im ostanu felge i da dobiju pare' jare i pare :) mama draga

MENI Se vishe nekako ipak svidaju ove S-line' sto ti kazes provjerene su da dobro cuce' ...
samo su mi daleko ' moram organizovat prevoz' hehehe
 
Član
RE: Strucno Misljenje za ODABIR FELGI ili da Ponudite !..Audi A6 1.9 TDI :) by ZEKO_na_BaterijE

ZEKO_na_BaterijE je napisao(la):
ST PETAR koliko su PARA ???

Ovako bi to izgledalo na tvom autu
ovo su sve cetri felge 8 X 18 sa gumama 225/40/18



ovako to izgleda na pasatu ali u malo vecoj dimenziji 8.5 X 19 meni :cool:



ovo su moje prednje 8 x 18" ET35 PCD / Offset 5 x 112 ET35 sa Avon gumama 225/40/18



i moje zadnje 9 x 18" ET 35 PCD / Offset 5 x 112 ET35 sa Avon gumama 255/35/18



moje su felge kombinacija - zadnje su sire od prednjih i jedva sam ih nasa - prijatelj mi je narucia iz Njemacke...
mislim da ove felge 5 X 112 ET35 odgovaraju za VW, Audi, Skoda, Seat ??
kad bi stavio sve cetri 8 X 18 onda bi treba stavit izbacivace da ti felga popuni rupu izmedju blatobrana i gume sta je meni isti problem na mom CLK jer meni bi odgovarala sirina 10 X 18 da mi to sve popuni kako ja zelim ili da stavim izbacivace deblje od 15 mm...
ja sam sebi nabavio AMG STYLE II pa ove Dotz prodajem cjena 500€ komplet :D
 
RE: NOVI ODABIR FELGI Hitno misljenje :)) hehe !..Audi A6 1.9 TDI :) by ZEKO_na_BaterijE

ovih s line felgi ima bas dosta,, jesu prva liga i stoje na svakom autu,,
ma stavi njih sta te briga:cool:
 
RE: NOVI ODABIR FELGI Hitno misljenje :)) hehe !..Audi A6 1.9 TDI :) by ZEKO_na_BaterijE

jel se meni cini ili vec jedan audi u Ze,sivi kao tvoj ima ove felge Dotz :icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top