Nova vozacka

Nova vozacka

Član
4. marta sam predo za biometrijsku i danas govore ne mogu ih štampat :lol::lol::lol: Kaže čekaj još jednu sedmicu možda budu, al možda :D Laganica, čekam već mjesec dana, a ni na vidiku te vozačke... Pa to samo u nas ima, ali bitno je uzet 60 genga, a to što ih ne mogu ni napravit to nije bitno... I to što nekom poso zavisi od toga, i to nije bitno. ***** ti ovu državu!
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
4. marta sam predo za biometrijsku i danas govore ne mogu ih štampat :lol::lol::lol: Kaže čekaj još jednu sedmicu možda budu, al možda :D Laganica, čekam već mjesec dana, a ni na vidiku te vozačke... Pa to samo u nas ima, ali bitno je uzet 60 genga, a to što ih ne mogu ni napravit to nije bitno... I to što nekom poso zavisi od toga, i to nije bitno. je*em ti ovu državu!

o tome sam ja pisao. mojoj djevojci je zena u cipsu tamo krajem februara rekla da joj je bolje predati za staru, jer ko zna kad ce poceti izdavati nove. a ionako joj to nista ne znaci, kad se ne moraju stare mijenjat do isteka. jbg kod nas je najvaznije pare pokupiti, a sto raja ispasta, boli ih...
 
Član
emir_89 je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
4. marta sam predo za biometrijsku i danas govore ne mogu ih štampat :lol::lol::lol: Kaže čekaj još jednu sedmicu možda budu, al možda :D Laganica, čekam već mjesec dana, a ni na vidiku te vozačke... Pa to samo u nas ima, ali bitno je uzet 60 genga, a to što ih ne mogu ni napravit to nije bitno... I to što nekom poso zavisi od toga, i to nije bitno. je*em ti ovu državu!

o tome sam ja pisao. mojoj djevojci je zena u cipsu tamo krajem februara rekla da joj je bolje predati za staru, jer ko zna kad ce poceti izdavati nove. a ionako joj to nista ne znaci, kad se ne moraju stare mijenjat do isteka. jbg kod nas je najvaznije pare pokupiti, a sto raja ispasta, boli ih...

I potvrdilo se to... Meni to i nije hića, vozim bez vozačke i ne pišu kaznu ako si vezan, imaš upaljena svjetla i nisi napravio drugi prekršaj... ali stvarno su bezobrazni, ne provjerit prije da li imaju mogućnost izradit vozačku, to je krajnje neozbiljno, a radi se o dokumentima, što je jako ozbiljno...
 
Top