Nova tragedija u Sarajevu - Košarkaš zaklao svoju majku!

Nova tragedija u Sarajevu - Košarkaš zaklao svoju majku!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
isakovic%20fatima%20ubistvo%20IS%2014.jpg


Ubistvo u ulici Hadži Idrizova u Sarajevu...

Težak i neobjašnjiv zločin desio se u Hadži Idrizovoj ulici na broju 4. u Sarajevu.
Kako saznaje "Dnevni avaz", košarkaš KK "Vogošća" i bivši košarkaš K.K. Bosna, Armin Isaković (31), ubio je svoju majku Fatimu negdje iza 17 sati..

Navodno, ubica je ušao u kuću i obratio se majci riječima: "Nosiš moje prezime...". Nakon toga je zaklao. Počinilac ovog gnusnog zločina je uhapšen i pritvoren u prostorije PU Centar. Istraga je u toku, a rodbina, komišije i prijatelji su u šoku. Policija ne dozvoljava nikome ulazak u stan gdje se svirepi zločin desio.


Preuzeto sa: dnevniavaz.ba
 
Član
pocelo kod nas ko u americi...kod njih su se do sad samo ovakve stvari desvale...za nepovjerovat...
 
Član
i ja to kontam. ovo je preraslo i divlji zapad. neki dan momak moje godiste (19 god) umro od posljedica ranjavanja.... i tako slucajeva u nedogled...
 
Član
Armina vrlo dobro poznajem i sokiran sam. Danas sam ovo saznao malo nakon sto se desilo (komsije smo) i nisam mogao da vjerujem. Armin kojeg ja poznajem je vrhunski momak, sportista, privodio je kraju postdiplomski studij, imao dobar posao i sve ostalo, ali ovo... Jednostavno mi ne moze u glavu.
 
Član
To je kad covjek poludi,stvarno strasno nemam rijeci..Jos ima mladjeg brata kojeg je ostavio bez majke
 
Član
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
strasno...:icon_eek:

al sta ovo nije crna hronika saobracaja:icon_question:

znam da nije saobracaja, al ima jos slicnih tema u ovom podforumu. zato sam i stavio ovdje... a zasigurno jeste CRNA HRONIKA...
 
strasno, ne znam sta bi moglo covjeka natjerat na takvo zvjerstvo
***** ti zapad ako se ovako priblizavamo zapadu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top