Nova tablica pomoc

Nova tablica pomoc

Uglavnom udario me levat kukom pravo u tablicu(nova je tablica sa kodom) i sada zelim da tu zamjenim za novu,pa me zanima ima li neko od Vas iskustva sa tim.
Telefonski sam razgovarao sa MUP-om ali oni nabrajaju more stvari za koje nemam vremena...

Znaci treba mi samo jedna tablica.
 
Član
mozda da pitas u nekoj policijskoj stanici kojaje procedura da ako kazes da si izgubio tablicu oni naprave zapisnik daju ti neki papir i ides na vadjenje nove tablice...
 
adams je napisao(la):
mozda da pitas u nekoj policijskoj stanici kojaje procedura da ako kazes da si izgubio tablicu oni naprave zapisnik daju ti neki papir i ides na vadjenje nove tablice...

Ma to je procedura jer se mora prijaviti kradja pa onda u sluzbeni list...procedura
Meni nije ukradena tablica nego udarena i treba mi samo druga ista takva;-)
 

187

Član
ja mislim da moras obije tablice uzeti, ne mozes samo jednu.. cak mislim da ce ti i druge tablice biti, to je procedura :S

Ma iskucaj tu i mjera :cool:
 
187 je napisao(la):
ja mislim da moras obije tablice uzeti, ne mozes samo jednu.. cak mislim da ce ti i druge tablice biti, to je procedura :S

Ma iskucaj tu i mjera :cool:

Isfucana je sva...:D
Na kraju krajeva prijavit cu je da je ukradena
 

187

Član
Fiesta_Boy je napisao(la):
187 je napisao(la):
ja mislim da moras obije tablice uzeti, ne mozes samo jednu.. cak mislim da ce ti i druge tablice biti, to je procedura :S

Ma iskucaj tu i mjera :cool:

Isfucana je sva...:D
Na kraju krajeva prijavit cu je da je ukradena

To je vec druga stvar :lol:

Znam da je drugu spala tablica bila i on prijavio da je izgubio oni ga peglali procedura nekakva sta kako gdje?? i na kraju cini mi se da je dobio druge table tako mi je rekao sad nisam siguran.. znam da se ceka nekih 15-tak dana :D
 
Putovanja.ba
Administrator
Nemoj se zajebavat da ti je ukradena. Znam da je prije moglo sa tom postojecom da zamjenis za novu.
 
e super,i ja reko napravit cu samo sjeb sebi,a ubrzat necu sigurno...to bi bilo dobro kad bi mogla zamjena,ali mislim da nece jer su nove tablice kodirane.
 
Top