Nokia N97 Mini Kupiti ili ne ?

Nokia N97 Mini Kupiti ili ne ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
zanima me kakve su nokie n97 mini ko je imao iskustva sa njima imajul kakve kvarove itd
 
Član
ko'lko para ako imas neku vec ponudjenu?

telefon za svoj cjenovni rang sasvim solidan, odlican wifi, to sam ja zapazio u kratkom vremenskom roku koristenja.
 

rs6

Član
solidan telefon, losa baterija, i mana ono hebe za zakljucavanje, pukne brzo ....
 
Član
Po meni sad uzeti symbian telefon je fula..prevazidjen je odavno...popunis 1-2 gige i imas ultra slow telefon :) po meni za te pare bolje uzeti samsung galaxy 3 il htc wildfire..
 
Član
MuMa je napisao(la):
aham ... sad cu malo pogledati te HTC

nokia n97 mini koliko vidim krece se od 150-200, za ~200km mozes naci samsung galaxy 3, htc wildfire, htc legend, lg optimus itd...em su noviji telefoni em imaju bolji sistem.
 
Član
imao sam samsung galaxy ace i zajebo sam se sto sam ga prodo jest da sam uzeo kesh za njeg al jbg
 
Član
Ma konto ja sebi kupovati Iphone 4S novog ali jbg felge platio 1800 KM .. i sad ocu da ofarbam auto tako da nesto do 200 KM dolazi u obzir naj vjerovatnije da cu Neki sa android
 
Samo ganjaj sa Anrdroid opereativnim i nećeš pogriješiti .. Ovo ti je već prevaziđeno .. Jesi konto Galaxy 5 ili 3 ?
 
Nokia sa Symbian FW-om je veoma spora, imao n97 al 32 gb onako nije los al spro do jaja.
Preso na nokiu n900 Znači telefon žanje, neznam kakav si s novcem da jos malo dodas i uzmes vjeruj neces se pokajat, telefon je je na Linux Maemo softveru koji je veoma odlicno odradjen, s tim da mozes overclockati procesor sto znaci da moze biti jos brzi.:cool:
 
Član
n900 izasla krajem 2009te sa procesorom od 600mhz,ne moze se porediti ni sa jednim samsungom sa androidom ili iphoneom ili nekim drugim novijim telefonom. s2 dvojezgreni procesor,s3 4jezgre.itd...a da ne pricamo o tome linux maemo 5 os-u za koji i nema bas nekih aplikacija,uglavnom propast od skoro 200 grama,a tek displej......bolja ti je i brza bila ta n97 al et.
uzmi neki android ili iOs telefon i rahat si :)
 
Član
http://www.pik.ba/artikal/3963846/htc-wildfire/ ev care oko cijene se moze dog :icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top