nokia n95 8gb

nokia n95 8gb

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
elmir je napisao(la):
ja ga sebi uzeo prije nekih mjesec-dva i u radnji platio 750KM.. neki dan posudim maloj na par dana lopovi majku li im njihovu ukradu.. i sad gdje god vidim neku temu o tom mobitelu proklinjem sto ga i uze..;):icon_mad:

to je ona tebe zeznula,ona ga prodala i uzela pare sebi,a tebi rekla da su joj ga ukrali:lol:
 
Početnik
elmir je napisao(la):
ja ga sebi uzeo prije nekih mjesec-dva i u radnji platio 750KM.. neki dan posudim maloj na par dana lopovi majku li im njihovu ukradu.. i sad gdje god vidim neku temu o tom mobitelu proklinjem sto ga i uze..;):icon_mad:

joj sto je tebe mala opalila po ushima pa prosula pricu "oteli mi" :p

Edit: fidel u isto vrijeme isto razmisljamo :)
 
Član
Default je napisao(la):
elmir je napisao(la):
ja ga sebi uzeo prije nekih mjesec-dva i u radnji platio 750KM.. neki dan posudim maloj na par dana lopovi majku li im njihovu ukradu.. i sad gdje god vidim neku temu o tom mobitelu proklinjem sto ga i uze..;):icon_mad:

joj sto je tebe mala opalila po ushima pa prosula pricu "oteli mi" :p

Edit: fidel u isto vrijeme isto razmisljamo :)

heheheheh... ma znam ja i ko je ukrao stariji covjek on dodje kao kurir u tom centru gdje je bila.. prijavljeno je policiji pa cemo viditi sta dalje;) ja sam mu par puta *ebo mater kad ga vidim ali nevraca ga majku mu njegovu.. halalio sam vec al ettt vicemooo..
 
Član
evo tema je u skladu sa pitanjem koje imam.

koliko vrijedi Samsung SGH-X830 :icon_question: :icon_question:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top